Şok marketler zincirinde haftanın ortası Çarşamba günleri getirilen aktüel ürünler kataloğunda yeni ve çok öenmli fırsat ürünleri geldi. Şok 18 Ekim tarihinde gelen aktüel ürünlerde yine birbirinden iddialı kamapnyalı ürünler var.  Ülker grubu tarafından yeni bir konseptle ülkenin en büyük marketler zinciri arasındaki yerini alan Şok market bu hafta hangi ürünlerin indirime girdiği ile ilgili aramalarda A101 ve Bim mağazalarının ardından üçüncü sırada yer alıyor.

Şok aktüel ürünler, şok indirimli ürünler

Şok markette Aytaç dana kıyma 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde 13 TL’den 8 TL’ye düşürüldü. Şok et ve kıyma ürünlerinde gelen bu fırsattan faydalanmak için bu hafta siz de Şok mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz.

Şok aktüel ürünler kataloğundan dikkat çeken elektronik ürünler içinde Sinbo çelik su ısıtıcı ile Sinbo elektrikli ocak hem kredi kartına 6 taksit imkanı hem de indirimli peşin fiyatıyla elektronik ev aletleri ihtiyacınızı karşılamanız için yeter de artar. Kahramanmaraş’ın çelik imalatçısı Has Cevher tarafından yapılan en kaliteli çelik tencereler Şok market eliyle vatandaşa ulaştırılıyor. Hascevher çelik ürünleri yorumlarına bakıldığında kaliteli ve dayanıklı olduğu da ifade ediliyor. Şok market aktüel ürünlerindeki diğer ürünleri incelemek için detaylara bakabilirsiniz.

2 yorum

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir