Petrol Ofisi 50 TL hediye kampanyası

Petrol Ofisi 50 TL hediye kampanyası

Petrol Ofisi şubelerine gelerek akaryakıtlarınızı daha da ucuza getirebilirsiniz. Petrol hediye kampanyasında Paraf Kart kullanıcılarına özel başlatılan kampanyada bedava 50 TL para puan kazanabilirsiniz.

Kampanya Detayları
Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında 1 Ekim-15 Kasım 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce PO yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 25 Kasım 2017’ye kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 50TL ParafPara kazanabilir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına PETROL OFİSİ yazılarak listelenebilmektedir.
Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
25 Kasım 2017’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Yüşa Özkol dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz