Araç sahiplerinin en çok kulak kesildiği kampanyalardan olan Mutlu akü kampanyası ile karşınızdayız. Bonus kredi kartınız ve aracınız varsa Mutlu Akü bayilerinden yapacağınız 200 Lira ve üzeri alışverişlerinizden 15 TL Bonus kazanabilirsiniz. bonus kampanyalarla alışverişlerinizden kazançlı çıkıyorsunuz. ‘0 Ekim 2017 tarihinde başlayan kampanya 30 Kasım 2017 tarihine kadar sürecektir.

Mutlu akü kampanyasından bonus kazanmak için aldığınız ürünün ödemelerini; Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus, Bonus Flexi, Bonus Business, Paracard gibi kartlarla gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Kampanya Ayrıntıları
15 TL bonus Mutlu Akü bayilerinde Garanti bankası posundan tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacaktır.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL bonus kazanabilir.
15 TL Bonus kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus, Bonus Flexi, Bonus Business, Paracard dahildir.
Kazanılan bonuslar 05 Aralık 2017 tarihi itibariyle 31.12.2017 tarihine kadar kullanılabilir.
8 taksit için kampanya dahilinde mutlu akü bayilerinde satış görevlisi POS üzerinden 4 taksiti tuşlayacak, devamında gelen ekranda Banka tarafından ilave edilecek +4 taksit opsiyonunu seçecektir, bu işlem sonucunda yapılan taksitli harcama kart sahibine +4 taksit ilave edilerek yansıtılacaktır.
8 taksit kampanyasına Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Bonus, Garanti Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank, Fibabanka Bonus dahildir.
8 taksit kampanyasına Bonus Flexi, Bonus Genç dahil değildir.
Flexi kartlar kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce “EVET MUTLU” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek banka sistemine kayıtlı telefon numaralarından 3340’a kısa mesaj göndermelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir