Hakmar mağazalarında yeni ürünler gelmeye başladı. Ekim ayı fırsat ürünleri ile ilgili günler öncesinde başlatılan duyurulardan sonra bugün itibari ile aktüel ürünler reyonlardaki yerini aldı. Kampanyalar ve indirimlerin yanında diğer marketler zincirine alternatif bir oluşum olan Hakmar Marketlerinin önümüzdeki yıllarda rakiplerinin de önüne geçebileceği konuşuluyor.

Günler öncesinde yapılan duyurular ve tanıtımlar sonuç veriyor ve müşteriler aktüel fırsat ürünlerinin geleceği gün mağaza önlerinde kuyruklar oluşturuyorlar. Siz de Hakmar fırsatlarından ve indirimli ürün haberlerinden bihaber kalmak istemiyorsanız kampanyamerkez.com‘u takip etmeye devam edin. Kampanyaların sizlerin lehine olmasını önemsiyor, boş duyuruları sizlere duyurmamaya çalışıyoruz. Herkes gibi sizler de kaliteyi daha uygun fiyata almanın telaşında olduğunuzu bildiğimizden, kârlı alışveriş yapabilmeniz için indirimler ve fırsatları sizlere sunuyoruz.

İndirimli gıda ürünleri ile dikkat çeken Hakmar, teknolojik ürünlerde de indirimli fiyatları ile çok konuşuluyor. Elektronik eşya indirimleri ve mutfak gereçlerinde yapılan kampanyalar aşağıdaki kataloglarda da gözlenebilir. İşte o ürünler:

3 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir