FLO’dan 1 alana 1 bedava kampanyası

FLO ayakkabı mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ilk ürüne ilave olarak ikinci ürün bedavaya geliyor. İndirimleri ile FLO ayakkabı konusunda Türkiye’de ilk mağaza diyebiliriz. Dünya markalarından Lumberjack, Dockers, Kinetix, U.S.Polo, Polaris, Polaris 5 Nokta, Garamond, Flogart, Overside, JJ-Stiller, Mercedes, Mavi, Cordovan, Forester, Oxide, Panama Club, Nike, adidas ve Puma ayakkabılarında seçili ürünlerde spor ayakkabı kampanyası başlatıldı. Günün en konuşulan indirim ve 1 alana 1 bedava kampanyası olan FLO haftanın fırsatında birbirinden güzel ve kaliteli ayakkabılar sizleri bekliyor.

FLO 1 alana 1 bedava kampanyası, Flo kampanyası

FLO kampanyası Lumberjack marka ayakkabılardan başlayarak indirime gitti. Birçok markada Dockers ve Kinetix spor ayakkabılarında başta olmak üzere U.S.Polo ve
 Polaris de 1 alana 1 bedava kampanyasına dahil edilen markalardan. Diğer ürünlere göre en çok satışı yapılan ve en fazla tanınan Adidas da kampanyaya dahil edildi. Dünya markası olan Adidas spor ayakkabılarda kendi mağazalarında da bile çok fazla kampanya düzenlenmezken, FLO mağazalarında kampanya devam ediyor. İşte kampanyaya dahil edilen spor ayakkabısı markaları ve ürünleri Tıklayın..

“FLO’dan 1 alana 1 bedava kampanyası” için 7 yanıt

Bir cevap yazın