a101 marketlerinde bu hafta hangi ürünler indirimli ürünler kataloğunda olacak? 19 Ekim Perşembe a101 aktüel ürünler kataloğu güncel listesi yayınlandı. Bugünden itibaren indirimli satışların başladığı bildirildi. Siz de A101 kampanyalı ürünlerini inceleyerek alışveriş yapmak isterseniz sizler için aktüel ürünler kataloğunu yayınlamaktayız. İndirimli ürünlerin neler olduğuna yönelik aramalarda ilk sıralarda çıkan kampanyamerkez.com, kampanyalar ve fırsatlar alanında da rakiplerinden önde görülüyor. Bizi bu derece tercih eden tüm ziyaretçilerimize şükranlarımızı sunarız.

A101 güncel indirimli ürünlerinde neler olacak?

Bu hafta 10 sayfalık aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken 4 farklı ürün olacak. SEG marka çamaşır makinesi her yerden daha uygun fiyata 599 TL’ye A101 mağazalarında yer alıyor. SEG çamaşır makinesi yorumlarına baktığımızda bu ürünün diğer ürünlere nazaran hem kullanışı ve kaliteli hem de uygun fiyatlı olduğunu görmekteyiz.

Samsung Galaxy J320 akıllı telefon

Samsung Galaxy J320 akıllı cep telefonu da diğer market ve mağazalardan daha uygun fiyata satılıyor. A101 kampanyalarından en çok bu ürünün arandığı, uygun fiyatlı cep telefonu arayanların bu hafta A101 marketlerinde bu ürünler için incelemede bulunacağını tahmin etmekteyiz.

A101 bilgisayar

A101 laptop ya da Notebook fırsatı da kaçırmamanız gereken önemli bir indirimli kategori. A101’de bu hafta Acer Notebbok laptop indirimli olarak satışa sunuluyor. 999 TL’den satışa sunulan ürün ile ilgili yorumlar gazeyt olumlu. A101 laptop yorumlarını merak edenler bu konuda Google üzerinden araştırma yaparak ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.

A101 Ultra HD Televizyon kampanyalarında bu hafta önemli bir ürün daha indirimli olrak satışa sunulacak. A101 fırstalarından siz de en uygun şekilde faydalanmak istiyorsanız aşağıda paylaşacağımız aktüel ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz.

4 yorum

  1. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  3. Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

  4. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir