27 Ekim Cuma Bim aktüel ürünler kataloğu

27 Ekim Cuma Bim aktüel ürünler kataloğu

Bir market 27 Ekim Cuma günü yeni ürünlerini vatandaşlara sunuyor. İndirimin dibine dibine vuran marketler zincirinde bu hafta yok yok. En ucuz alışveriş merkezi olarak bilinen Bim’deki ürünler için de halk arasında farklı tabirler ortaya atılmaya başlandı. Bim’deki ürünlerin birebir marka olmaması ama buna rağmen markaların benzer ürünlerinin farklı adlarla satılması üzerine bazı internet kullanıcıları bu kampanyalı ve ucuz alışverişin merkezi olan marketler zinciri Bim için “Elektroniğin çakmasını Çin, gıdanın çakmasını Bim yapıyor” şeklinde espriler geliştiriyorlar.

Bim’deki kuruyemiş ürünleri içinde bir fare kafası çıktığı yönünde medyada bazı haberlerin yer alması üzerine Bim’in ürünleri hakkında özellikle ekşi sözlükte çok ağır eleştirilerde bulunulmuştu. Bim marketleri Türkiye’de zincir market anlayışını ilk getiren olmasına rağmen A101 mağazalarının Bim’i solladığı ve 7000 adet şube ile Türkiye’nin zirvesine oturduğu ifade ediliyor.

Bim ile ilgili kulaktan dolma bazı bilgileri paylaştıktan sonra Bim’in 27 Ekim Cuma günü indirimli ürün reyonlarında satışa sunacağı aktüel ürünler kataloğunu sizlerle paylaşmak isteriz. İşte Bim aktüel ürünleri içindeki o indirimli ucuz ürünler:

bim aktüel indirimler, Bimde bu hafta neler olacak, Bim indirim 2017

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Tevfik İnal dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Okbay Fatih dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz