Türkiye’nin yeni alışveriş merkezi zinciri ya da marketler grubu Tespo aylık fırsat ürünleri kataloğunu ve indirimli ürünlerin neler olacağını duyurdu. Tespo İzmir başta olmaz üzere Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteriyor. Tespo hangi illerde var sorusunun yanıtını arayanlar için Tespo Market şubelerini de kısaca sizlere aktaralım. Tespo şubeleri Tespo İzmir, Bursa, Kuşadası, Denizli, Tespo Fethiye, Tespo Alanya, Antalya, Side, Tespo İzmir – Bornova, Marmaris, İstanbul – Kartal, Eskişehir, İzmir – Gültepe, Tespo İzmir – Osmangazi, Tespo İstanbul – Küçükköy, İstanbul – Arnavutköy, İstanbul – Beylikdüzü, Balıkesir, Tespo Samsun, Tespo İzmir ve Muğla Tespo Bodrum olmak üzere ülkemizin neredeyse tüm bölgelerine yayılmış durumda.

Tespo aktüel ürünler kataloğunda Eylül ayından itibaren şubelerde reyonları süsleyecek olan markalar Ekim ayına kadar satış durumunda olacak. Siz de Tespo indirimli fırsat ürünlerini merak ediyorsanız kampanyamerkez.com’da Tepso indirimli ürünler kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Tepso indirimli ürünler kataloğu Eylül- Ekim 2017 

5 yorum

  1. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  3. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

  4. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  5. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir