Kampanyamerkez 5. Yılına özel Altın Çekilişine katılın

Türkiye’nin en kapsamlı kampanya ve indirim sitesi kampanyamerkez.com 5. yılına özel çeyrek altın çekilişi yapıyor. Sosyal medya üzerinden katılımın sağlanabileceği altın çekilişi için neler gerekli?

Kampanyalar ve çekilişler konusunda rakiplerinden her zaman bir tık uzakta olan kampanyamerkez 4 Eylül 2017 Pazartesi günü saat 08:00 ile 31 Aralık 2017 Pazar günü saat 23:59’a kadar geçerli olmak üzere altın çekilişini başlatıyor. Siz de altın çekilişi sayfamızı sosyal medya hesabınızda paylaşarak altın çekilişine hak kazanabilirsiniz.

Altın Çekilişi, çeyrek altın kampanyası, altın çekilişine katıl, 2017 Kampanyalar,

Altın çekilişi ne zaman başladı? 
4 Eylül 2017 saat 08:00’de

Altın çekilişi ne zaman sona erecek?
31 Aralık 2017 saat 23:59’da

Hangi sosyal medya hesaplarımdan paylaşım yapmalıyım?
Facebook ve Twitter hesaplarınızdan paylaşım yaptığınız taktirde çekilişe hak kazanabilirsiniz.

  Facebook’ta paylaşma ve beğeni linki için tıklayın Twitter retweet ve beğeni linki için tıklayın

Çekiliş ne zaman?
2 Ocak 2018 Salı günü altın çekilişini yapacağız ve aynı gün, talihliler ve yedek talihliler listesini kampanyamerkez.com üzerinden duyuracağız.


Kampanyamerkez altın çekişine katılmak için acele edin. Her sosyal medya hesabından sadece 1 kere katılım sağlanabilir. 18 yaşından küçük olanlar, çekilişi kazansalar bile hediyeleri gönderilmez.

Altın fiyatları ne kadar?
Altın, yatırım için öteden beri en güvenli liman olarak kabul ediliyor. Altın fiyatlarını anlık olarak takip etmek gerekiyor. Çeyrek altın, en çok satışı yapılan altın türü ve şu anda alış fiyatı 235 TL satış fiyatı ise 241 TL. Gram altın, en az zarar edilen altın türü. Külçe altın olarak da biliniyor ve el işçiliği gibi, fiyatına farklı kalemler eklenmiyor. Alışı ve satışı arasında fark çok az. Külçe altın ya da Gram altın 147,34 TL’den alınırken, 1 Kuruş fazlasına yani 47,35 TL’den satılıyor.

“Kampanyamerkez 5. Yılına özel Altın Çekilişine katılın” için 3 yanıt

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın