Fiat servislerine gelin hediye sırt çantanızı alın

Fiat servislerine gelin hediye sırt çantanızı alın

Fiat yetkili servisi kampanyası ile yine çok konuşulacak. Son model araçları ile ayağınızı yerden kesen marka Fiat, okulların açılması şerefine sırt çantası hediye ediyor. Fiat özel kampanyasında 499 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde sırt çantası hediyenizi alabileceksiniz. 11 Eylül ile 31 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyanın dışında da Fiat servislerinde 20 nokta kontrolü ile klima bakım ve kontrolü ve motor temizleme hizmetleri de ücretsiz olarak veriliyor.

fiyat kampanyası, tofaş hediye

Fiat yetkili servis kampanyasına nasıl katılıyoruz?

11.9.2017-31.10.2017 tarihleri arasında Fiat yetkili servislerinden yapılacak servis işlemi (boya veya kaporta işlemleri hariç) karşılığında fiyat veya yaş kısıtı olmadan tüm bireysel müşterilerimize ücretsiz 20 nokta kontrolü, klima kontrolü ve motor temizleme hizmeti verilmektedir. Fiat yetkili servislerinden yapılacak 499 TL ve üzeri (KDV dahil) servis işlemi (boya veya kaporta işlemleri hariç) karşılığında Y4910100034 kodlu sırt çantası hediye edilecektir.

Çanta kampanyası yalnızca bireysel müşterilerimiz için geçerlidir. Müşterilerimizin kampanyadan yararlanması için iş kabul kartında Y4910100034 kodlu sırt çantasının bulunması gerekmektedir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ziynet Posbıyık dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Yorum Yaz