Alışveriş siteleri internet alışverişinin vazgeçilmezi  haline geldiğinden beri müşterilerin sıkı takibinden bir an olsun geri kalmadılar. İndirimler ve fırsatlar sunarak sık sık kampanyalara imza atan alışveriş siteleri önemli günler ve haftalar için de ayrı ayrı kampanyalar düzenliyor.

En iyi alışveriş siteleri hangisi sorusu öteden beri sorula gelse de, en uygun fiyatlı alışveriş sitelerini bulmaktan hiç bir zaman imtina etmedi internet kullanıcıları. Çünkü internette en ucuz ve en kaliteli ürünü almak hep istedikleri oldu. Bu da alışveriş siteleri arasında onların da seçim yapmasını gerekli kıldı. Çünkü ismi cismi bilinmeyen sitelerden alışveriş yapmaktansa, pahalı da olsa adı duyulmuş sağlam alışveriş sitelerinden alışveriş yapmayı seçtiler. Biz de hem kesesini hem de kalitesini düşünerek hareket eden bu müşteriler için en çok kampanya yapan ve en uygun fiyatlı ürünlerle müşterisinin yüzünü hep güldüren alışveriş sitelerini araştırdık ve sizlere sunmaya karar verdik.

Alışveriş siteleri,Aliexpress.com,Amazon.com,N11.com,Gittigidiyor.com, sahibinden.com, Trendyol.com,En iyi alışveriş siteleri

İşte ülkemizin ve dünyanın en iyi, en güvenilir alışveriş siteleri:

Aliexpress.com
En ugyun koşullarda alışveriş yapabileceğiniz, dünyanın bir numaralı perakende sitesi. Çin asıllı olan sitede sık sık kampanyalar düzenleniyor, mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde genellikle indirimli fiyatlardan alışveriş yapma fırsatı sunuluyor.

Amazon.com
Dünyanın en saygın alışveriş sitelerinden biri olan Amazon.com, Aliexpress.com’a nazaran biraz daha pahalı bulunuyor. Yine de yurtdışından alışveriş yapmak isteyenler için güzel bir alternatif sitedir.

N11.com
Türkiye’nin en büyük alışveriş sitesi olan n11.com’da büyük oranda perakende satış yapanlar kişi ve kuruluşlar. Burada mağaza açmak için n11.com’a yüzde 30’a varan oranda kâr payı veriliyor. Bu da ürünün normal fiyatından yüzde 30’lara varan oranda yükselmesine neden oluyor. Siz siz olun, n11.com’dan değil de, buradaki perakende mağazadan ürünü direkt almaya bakın.

Gittigidiyor.com
Türkiye’nin Aliexpress.com’u da denilebilir aslında. Doların yükselmesi ile stoklardaki ürünlerin satışa sunulması, yurtdışından alabileceğiniz birçok ürünün Türkiye’de daha uygun fiyata satılabilmesine olanak sağladı. Gittigidiyor.com’dan alışveriş yapabilirsiniz ancak her satış yapan sayfaya da güven duymayın. Ürünü teslim almadan ödemeye onay vermeyin. Sonra çok zor durumlara düşebilirsiniz.

Sahibinden.com
Özellikle 2.el ürün almak ya da satmak isteyenler için süper bir mağazadır. Türkiye’nin en büyük sanal mağazası olan sahibinden.com’dan alışveriş yaparken de dikkatli olunmalı. Türkiye’de en çok dolandırıcılığın yapıldığı platformların başında geliyor aynı zamanda sahibinden.com.

Trendyol.com
Güncel kampanyaların en çok yapıldığı internet aışveriş sitesi olan Trendyol.com, tüm ünlü markaların da satışının yapıldığı, hatta markanın kendi sitesinden daha indirimli fiyatla satılabildiği bir site. Burada güvenle alışveriş yapabilir, beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kampanyamerkez gerçekten de yılların sitesi ve her zaman insanların yararına yayın yapıyorlar. Tebrik ederim karşiim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir