Carrefour okul alışveriş kampanyası kataloğu Eylül – Ekim 2017

tarafından
1769
Carrefour okul alışveriş kampanyası kataloğu  Eylül – Ekim 2017

Carrefour okul alışveriş kampanyası kataloğu Eylül – Ekim 2017

Carrefour okul malzemeleri 2017 yılının eğitim öğretim başlangıcında okul kampanyası başladı. Eylül ayı ve ekim ayı okula dönüş kampanyası Carrefour müşterilerini fazlasıyla memnun edecek gibi. Carrefour günün indirimi artık 30 güne yayılıyor. Eylül ve Ekim aylarının içine yerleştirilen özellikle okul ürünlerinin yer aldığı, bunun yanında Carrefour elektronik ürünler, Carrefour mutfak ürünleri kampanyalı ürünlerinin de eklendiği 40 sayfalık indirimli ürünler Carrefour kataloğu yayınlandı. Biz de Carrefour ürün kataloğunu eksiksiz olarak kampanyamerkez.com‘da bulabilirsiniz.

Carrefour güncel indirimler ve kampanyalar için 5 Eylül – 2 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere reyonlarda yer alacak olan aktüel ürünler kataloğu içinde özellikle okul malzemeleri indirimli fiyatları dikkat çekiyor. İndirim kuponu ya da kupon kodu aramadan direkt indirimli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde faaliyet gösteren Carrefour İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, Antalya, Kahramanmaraş ve daha birçok ilde okul indirim kampanyasını başlattı. İstanbul ilçelerinde Carrefour  şubelerinde indirimli ürünlerin geleceği günün sabahında müşterilerin sıraya girmesi dikkat çekerken, alıcıların ürünleri nokta atışla bulduğu gözlendi.

carrefour indirimli ürünler kataloğu 


carrefour indirimli ürünler kataloğu