Bim bilgisayar kampanyaları ve indirimli ürünleri uzun bir zamandır bekleniyordu. En ucuz laptop ya da diğer adıyla dizüstü bilgisayar fırsatını kaçırmayın. Birçok özelliği ile kaçırılmayacak bir ürün olan Notebook Htbook 14B bu cuma yani 29 Eylül Cuma günü Bim market şubelerinde satışa sunulacak. Notebook Htbook 14B özelliklerine geçmeden önce bu bilgisayarın Bim şubelerine cuma günü geleceğini ancak sınırlı sayıda ürünün satışa sunulacağını da ekleyelim.

BİM laptop 2017 Kampanyası

BİM aktüel fırsat ürünleri içinde 29 Eylül Cuma günü Bim tüm marketlerine gelecek olan Notebook Htbook 14B Intel Atom Bay Trail Z3735F QuadCore 1,83 Ghz İşlemcisi ile süper hızlı bir üründür. Laptop ekran kartı olarak Intel HD Grahics ekran ürününü kullanıyor. HD kalitede film izleyebilmenize olanak sağlayan bilgisayarın 14.1’’, 1366x768px HD Ekran özelliği de es geçilmemeli. Hangi işletim sistemini kullanacağınız konusunda sizi düşünmeye sevk etmeye gerek kalmadan, yüklü bir şekilde Windows 10 İşletim Sistemi ile satışa sunuyoruz bu ürünü. Depolama alanı da dikkate değer ölçüde olan laptopta 32 GB Dahili Hafıza(64GB’a kadar artırılabilir, MicroSD destekli) sabit disk mevcut.

Notebook Htbook 14B, bim Notebook, bim laptop 2017,bim laptop kampanyası, Bim Aktüel Ürünler, Bim cuma ürünleri,

Bim laptop özellikleri

Ne tür bir RAM ile donatıldığını merak ettiğinizi görebiliyoruz. Bu kampanyalı ürünün 2GB DDR III RAM kullandığını da özelliklere ekleyelim. Bluetooth 4.0, WiFi 802. 11b/g/n WLAN • Sata2 2.5” Desteği ile 3 x USB Port Mini HDMI Port Ethernet Portu 0.3MP Ön Kamera 10.000mAh Lityum Batarya Dahili Çift Mikrofon Dahili Hoparlör 3,5 mm Kulaklık Jakı Dahili Tvürkçe Klavye 1 yıllık Office 365 Aylık 60 dk. Skype görüntülü arama ve daha birçok özelliğe sahip olan Bim laptop ürünü Notebook Htbook 14B fiyatı ne kadar? Notebook Htbook 14B  bu cuma tüm Bim market şubelerine geliyor. Notebook Htbook 14B fiyatı 675 TL’dir.

7 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  3. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  4. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  5. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  6. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  7. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir