Bim 15 Eylül aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler reyonlara geliyor?

Bim marketlerinin yıllardan beri sürdürdüğü ve kampanyalarını hem resmi internet sitesi bi.com.tr’de hem de Bim market şubelerinde tüketicilerine duyurduğu Bim aktüel fırsat ürünleri kataloğunda bu hafta çok sürpriz ürünler geliyor. 15 Eylül fırsat ürünlerinde Bim aktüel kataloğunda mutfak için 3’lü ankastre set yer aldı. İlk sırada kataloğa giren ürünün normal fiyatı 999 TL’iken Bim fırsat kataloğunda 649 TL’den satışa sunulacak.

Kampanya ve indirimleri yakından izleyen kullanıcılar büyük indirimin farkında ve aktüel katalogdaki davlumbaz, ankastre ocak ve ankastre fırını dikkatle inceliyor. İndirimli olarak tüm Bim şubelerine gelecek olan bu ürün 15 Eylül cuma günü indirim reyonundaki yerini alacak. Bunun dışında Bim fırsatları bitmiyor.

Bim okul eşyaları ne zaman gelecek 2017 yılında diye soran müşterileri de aydınlatıyoruz. Bim okul ürünleri 2017 yılının okul başlangıcından önce tüm Bim şubelerindeki yerini alıyor. Bim kampanyaları ve fırsatları için kampanyamerkez.com’u takipte kalın.

Bim 15 Eylül aktüel ürünler kataloğu

“Bim 15 Eylül aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler reyonlara geliyor?” için 11 yanıt

Bir cevap yazın