Beta Ayakkabı Geleneksel Beta Garaj Günleri İndirimi başladı

Beta Ayakkabı Geleneksel Beta Garaj Günleri İndirimi başladı

Günlerdir beklenen Beta ayakkabı indirim kampanyası bugün başladı. Tüm Türkiye’de bütün mağazalarında 27 Eylül 2017 Salı gününden başlayarak 3 gün süreyle indirimli ürünleri müşterilerine sunacak olan Beta ayakkabı Geleneksel Beta Garaj Günleri olarak adlandırdığı yıllardır devam ettirdiği kampanya ile internette en çok ilgi gören kampanya oldu.

27 Eylül- 28 Eylül ve 29 Eylül tarihlerinde tüm şubelerinde aynı anda başlatılan Geleneksel Beta Garaj Günleri’ne siz de katılın ve indirim kampanyalarından istifade edin. Tüm zamanların en fazla konuşulan kampanyası olmaya aday olan bu son fırsat adımında 2017 yılı sezon ürünleri satışa sunuluyor. Beta mağazalarında 69 TL’den satışa sunulan ürünler kalitesine ve harcanan masraflara göre değeri daha da artmasına rağmen fiyatlarda indirime gidilmesi halkın da taktirine vesile oldu.

Beta ayakkabı indirim , indirim kampanyası,

2017 sezon ürünleri indirim kampanyası için büyük alışveriş merkezlerinde şubeleri olan Beta ayakkabı Geleneksel Beta Garaj Günleri kampanyasına giderek siz de şıklığın ve zarafetin fevkinde ürünlerle daha kazançlı çıkan müşterilerden olun. Beta ayakkabı indirim günleri 29 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Hüseyin Zeyd Ercoşkun dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. Merter Gülkan dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  3. Seli M Sharef Dökülmez dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz