Banka kampanyaları ve kredi imkanlarını araştıranların arayıp da bulamayacağı bir fırsat Akbank tarafından sunuluyor. Akbank kredi departmanı tarafından faaliyete geçirilen Kredim Akbank’tan projesi Türkiye’de en fazla kredi sağlayan bankalar içinde en dikkat çekeni oldu.

Akbank kredi hesaplama bilgileri ile 48 aya kadar ihtiyaç kredinizi bankaya hiç gitmeden SMS göndererek alabileceksiniz. Banka kampanyaları ile ister Akbank Direkt müşterisi olun isterseniz olmayın bu fırsat sizler için. Henüz Akbank müşterisi değilseniz vereceğimiz linkten girerek formu doldurun ve kredi kullanım limitinizi size hemen gösterelim. Akbank Direkt müşterisi olanlar için kredi çekmek artık çok kolay. Kredi kullanmak için Akbank Direkt hesabnıza giriş yaparak, imzanız ya da belgeleriniz istenmeden kredi alabilirsiniz. Alacağınız kredinin ödemesine 2018 yılında başlayacaksınız.

Akbank kredi hesaplama bölümünden 48 aya kadar kullanacağınız kredinizin faiz oranlarını sizler için hesaplayalım. Kredi hesaplama ya da güncel faiz oranlarını ayrı ayrı aramanıza lüzum yok Sizler için hesaplayıp yapıp, sizi karar vermeye davet ediyoruz. Kredin Akbank’tan kampanyası ile 2018 ödemeye başlamalı kredi imkanı için maksimum 25.000 TL verebiliyoruz.


10.000 TL kredi çektiğinizde 48 ay ödemeli olarak Aylık Taksit Tutarı 309,01 TL olacaktır. Bu kredide Faiz Oranı %1,45

25.000 TL kredi çektiğinizde 48 ay ödemeli olarak Aylık Taksit Tutarı 772,53 TL olacaktır. Bu kredide Faiz Oranı %1,45

Banka Kampanyaları, kredin akbanktan, En uygun kredi faiz oranları, akbank kredi başvurusu, En uygun kredi faiz oranları, Akbank kampanya,

Açıklamalar
Akbank Direkt’te maksimum 25.000 TL ve 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank Şubelerine gidilmeden yapılabilir. 25.000 TL üzeri kredi başvuruları için Akbank Şubelerine gidilmesi gerekmektedir.
Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, Şubeye gitmeden kredi kullandırımı T.C. vatandaşı ve Akbank Direkt Şifresi sahibi mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.
Henüz Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanabilmek için T.C. vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri ile birlikte Akbank Şubelerine gitmeleri gerekmektedir.
Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir.
Kredi başvurusu için kefil koşulu aranmamakla beraber gerekli görüldüğü durumda kefil talep edilebilir.
Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Belirtilen faiz oranları kredi hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerlidir. Kredi hayat sigortası yıllık primi, kredi tutarının yaklaşık binde 13’ü kadardır.
Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5’i kadardır.
Efektif Yıllık Faiz oranı hesaplamasına, kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.
Kredi faizi; Akbank şubeleri, Akbank Direkt ve 444 25 25’te farklılık gösterebilir.

9 yorum

  1. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  3. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  4. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  5. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  6. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  7. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  8. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

  9. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir