Woldcard yeni kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Kurban bayramı indirimi ve fırsatlarını takip etmek ve sizlere duyurmayı ilke edinmiş olan kampanyamerkez.com dün başlayan Yapı Kredi World Card Worldpuan kampanyasına ilk olarak Özdilek Süpermarketler’ini ekledi. Özdilek mağazalarından yapacağınız alışverilerde World Card kullanmanız durumunda 40 TL Worldpuan kazanıyorsunuz. Kampanya şartları ve detaylar ile ilgili sayfamızı takipte kalabilirsiniz.  40 TL Worldpuan kazanmak için yapmanız gereken Özdilek Süpermarketler’e giderek alışveriş yapmak. 22 Ağustos – 25 Ekim 2017 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin ödemelerinize her 30 TL’lik alışverişinize 10 ₺ para puan veriliyor. Toplamda 40 TL’lik para puan sahibi olabilirsiniz.

Özdilek alışverişlerinde 40 TL para puan kazanın

Özdilek mağazalarında alışveriş yaparken World Kartlarınızı kullanın ve kârlı çıkın. Siz de alışveriş öncesi kampanya ve indirimleri takip edip uygun fiyatla alışveriş yapmak ya da ödediğiniz alışveriş tutarlarına göre para puan kazanmak istiyorsanız tam da size göre bir kampanya bu. 40 TL Worldpuan kazanmanız için tek yapmanız gereken giderek 300 TL’lik peşin alışveriş yapmak ve ödemenizi World Card ile karşılamak. Karşılığında 40 TL para puan sahibi olun.

Civil alışverişlerinizde 25 TL para puan ve peşin fiyatına 9 taksit imkanı

Civil kampanyalarında para puan kazanmak sizin de hakkınız. Kurban bayramı öncesi tüm bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi’de de kampanya var. Civil mağazaları ile anlaşan bankanın size özel 25 TL para puan avantajından faydalanın. Yapı Kredi Cüzdan’a özel başlatılan kampanyada 21 Ağustos 2017 – 21 Eylül 2017 tarihleri arasında kurban bayramı tatili için de güzel bir kampanya oldu bu, 150 TL ve üzerinde olan peşin alışverişlerinize 25 TL para puan veriliyor. Ayrıca bu kadarla da kalmıyor. Bu alışverişlerde peşin fiyat üzerinden 9 taksit imkanı da sağlanıyor.
Kampanya detayı için tıklayın

Kampanyalar ve fırsatlar ile indirimlerin merkez noktası kampanyamerkez.com’u takip etmeye devam edin, kârlı çıkın.

3 yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  2. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  3. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir