Derimod,Elle, Bambi, Pierre Cardin yaz kampanyasında indirim fırsatı

Derimod,Elle, Bambi, Pierre Cardin yaz kampanyasında indirim fırsatı

Türkiye’nin online ticaret mağazası Trendyol markalarda kampanyalara devam ediyor. Derimod indirimli ürünleri kampanyalı olarak satışa sunulurken, fiyatların 19 TL’den başlaması tüm müşterileri sevindirdi.

Trendyol Elle markası satış mağazalarının da kampanyalarını internet alışverişi yapacaklara duyurmaya başladı. Google Adword ve Facebook reklam platformlarının da kullanıldığı Trendyol Elle kampanyasında birbirinden mühim ürünler çok cüzi fiyatlarla ayağınıza kadar geliyor. Sipariş verdiğiniz gün kargoya verilmesi planlanan ürünlerin siparişi için acele etmelisiniz. Aksi taktirde sayılı ve sınırlı ürün stoklarımızın bitebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Trendyol Bambi ve Pierre Cardin markalarının da kampanyalı ürünlerini satışa çıkardı.

Pierre Cardin kampanya, Bambi indirim, Derimod kampanyalı ürünler, Elle kampanya

 Trend markaların trend ürünlerini en uygun fiyatla indirimli olarak satışa çıkaran mağazanın kampanyalı satışlarını takip etmekte yarar var. Bambi Siyah Kadın Sandalet 200,00 TL satış fiyatı ile satılırken kampanya ile ürünün fiyatı 29,99 TL’ye kadar düşürüldü.

Pierre Cardin kampanya, Bambi indirim, Derimod kampanyalı ürünler, Elle kampanya, kampanyalı ürünler
Bambi Siyah Kadın Sandalet 200,00 tl yerine 29,99 tl

Derimod Su Yeşili Kadın Sandalet 149,00 TL’ye satılıyorken, Trendyol kampanyası ile fiyatı 39,99 TL’ye düştü. Bu derece büyük bir indirim yapan mağazanın indirimli ürünlerini görmek ve incelemek için tıklayın.
İndirim 16 Ağustos çarşamba gününe kadar devam edecek.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.