İndirimli ürünleri ile yalnızca Türkiye’de değil dünyada da konuşulmaya başlanan Şok marketlerin şubelerine bugünden bayram kampanyası ile ilgili hangi ürünlerin geldiği sorulmaya başlandı. Uygun fiyatlarıyla dar bütçeli vatandaşın uğrak limanı haline gelen Şok Market geçtiğimiz yıllarda Ülker Grubu tarafından satın alınmıştı. Diğer indirimli ürün getiren ve teşhir eden marketler zincirine göre daha kaliteli ve marka ürünler getiren Şok Market‘in ülkenin tüm illerinde şubelerinin olduğu, artık her ilde ve ilçelerde tüm mahallelerde şubeleşmeye gidildiği öğrenildi.

şok market aktüel ürünler, indirimli ürünler, güncel ucuz ürünler, Şok aktüel ürünler,

Binlerce mağazanın aynı anda indirimli ürünleri getirmesi ile kampanya ve indirimleri takip eden vatandaşlar bu marketlere akın ediyor. Kurban Bayramı için belirlenen 10 günlük tatil maratonu bugünden itibaren başladı. Bayram alışverişi yapmadan önce Şok Marketler mağazalarına kesinlikle uğrayın. Halka göre fiyatların belirlendiği fabrikadan halka, en iyi markaların satışının yapıldığı markette elbet size göre de birkaç ürün vardır. 26 Ağustos 2017 Cumartesi gününden itibaren 29 Ağustos tarihine kadar sergilenecek olan aktüel ürünler için güncel katalog yayınlandı.

Sizler de marka ürünlere çok para vermekten bunaldıysanız yarın kesinlikle bir Şok Market şubesine uğrayın ve indirimli ürünleri inceleyin. Bunun için mağazaya gidecek zamanım yok derseniz sizler için aktüel ürünler kataloğunu mobile taşıdık. İster cep telefonunuzdan ister tabletinizden Şok Market haftasonu aktüel ürünlerini inceleyebilirsiniz. İşte güncel Şok ürünleri kataloğu:

şok market aktüel ürünler, indirimli ürünler, güncel ucuz ürünler, Şok aktüel ürünler,

şok market aktüel ürünler, indirimli ürünler, güncel ucuz ürünler, Şok aktüel ürünler,

4 yorum

  1. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  3. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  4. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir