Odamax.com açıldı otel rezervasyonları için kampanyalar başladı

Odamax.com açıldı otel rezervasyonları için kampanyalar başladı

Odamax.com Türkiye gündemine reklamları ile girdi. Buking.com ve Trivago.com gibi dev rakiplerinin karşısına güzel bir reklam filmi ile çıkan  Odamax.com 200.000’den fazla oda için rezervasyon imkanı veriyor.  Odamax.com nedir ya da ne işe yarar diye soranlar için kısaca şöyle açıklayabiliriz.  Odamax.com internetten tatil yapacakların önceden rezerasyon yapmasına olanak sağlayan, Türkiye ve dünyanın en gözde otellerinin rezerve edilmesi için güzel bir sistem kuran  Odamax.com tatil planları yapanların girip kesinlikle otelleri ve otel fiyatları ile hizmetlerini görmeleri gerekir. Türk hükumeti ile sorun yaşayan Buking.com Türk pazarında zorlanınca tam da bu anda  Odamax.com piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Buking.com’un yerini alır mı bilinmez ama reklam filmi ile gündeme gelecek gibi  Odamax.com. 

 

Odamax.com,otel fiyatları,Buking.com,Trivago.com, Odamax.com nedir

Odamax.com reklam filmi izle

Odamax.com hangi otelleri ya da hangi illerde odaları sizler için rezerve edebiliyor? Sizin için tüm listeyi yayınlamaya çalıştık. Bunların başında Antalya Otelleri, Bodrum Otelleri, Alanya Otelleri, Marmaris Otelleri, Fethiye Otelleri, Kuşadası Otelleri, Çeşme Otelleri, Didim Otelleri, Ağva Otelleri, Side Otelleri, Ayvalık Otelleri, Izmir Otelleri, Kemer Otelleri, Bozcaada Otelleri, Belek Otelleri, Mersin Otelleri, Kapadokya Otelleri, Ankara Otelleri, Alaçatı Otelleri, Sapanca Otelleri, Amasra Otelleri, Kaş Otelleri, Datça Otelleri, Istanbul Otelleri, Bursa Otelleri, Uludağ Otelleri, Büyükada Otelleri, Şile Otelleri, Eskişehir Otelleri, Kartepe Otelleri, Assos Otelleri, Çanakkale Otelleri, Trabzon Otelleri, Akyaka Otelleri, Erdek Otelleri, Ölüdeniz Otelleri, Adana Otelleri, Seferihisar Otelleri, Özdere Otelleri, Cunda Otelleri yerli oteller içinde yer aldı.

Kıbrıs Otelleri, Girne Otelleri, Batum Otelleri, Dubai Otelleri, Paris Otelleri, Mekke Otelleri, Rodos Otelleri, Roma Otelleri, Lefkoşa Otelleri, Amsterdam Otelleri, Pattaya Otelleri, Yunanistan Otelleri, Prag Otelleri, Belgrad Otelleri, Londra Otelleri, Midilli Otelleri, Venedik Otelleri, Kiev Otelleri gibi global oteller de sizin için rezerve edilebiliyor.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Dalay Derya dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 2. Volkan Eyüp Efşin dedi ki:

  2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

 3. İzel Okcu dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

 4. Yiğit Alperen Koparan dedi ki:

  Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz