n11.com Masterpass – Mobil İndirim Kuponu

n11.com Masterpass – Mobil İndirim Kuponu

n11.com kampanyaları saymakla bitmiyor. 1 Ağustos 2017 Salı gününden itibaren n11.com Masterpass – Mobil İndirim Kuponu kampanyasını başlattı. Bu kampanya nasıl bir kampanya diye soranlara detaylardan önce şöyle bir özet bilgi geçebiliriz. Masterpass kampanyası internet sitesi ve ünlü mağaza n11.com müşterilerinin 1 Ağustos 2017 Salı gününden aşlayarak 31Ağustos 2017 tarihine kadar web, mobil kanallar vasıtasıyla yapacakları 50 lira ve üzeri alışverişlerde 22 TL mobil para puan kazanabilecekler.


 n11.com Masterpass kampanyasına katılmak ve kampanyadan yararlanmak için siparişlerinizi bugünden başlayarak 4 Eylül 2017 günü saat 23:59’a kadar bitiren üyeler bu fırsattan yararlanıyor.

n11 mobil kuponunu sadece n11 IOS uygulaması ve n11 Android mobil uygulamasından girerek yapacağınız alışverişlerde kullanabileceksiniz. Buradan yapacağınızın alışverişin tutarı 75 TL veya üzerinde olmalıdır.

n11.com indirim kuponu, n11.com kampanya, Masterpass,Mobil İndirim Kuponu, Güncel Kampanyalar,

Hediye kuponu ne zamana kadar geçerli olacak? n11.com Masterpass – Mobil İndirim Kuponu 5 Eylül 2017 tarihinde hesaplara tanımlanacak ve bu kuponlar 10 gün içinde kullanılacaktır. Son kullanım tarihi 15 Eylül 2017 olacaktır.

Kampanyaya bir üye sadece 1 kere katılabilir. Aynı üye farklı hesaplar açarak bu kampanyadan yararlanma yoluna giderse ve bu da tespit edilirse üyelikler iptal edilecek ve sipariş iptal edilecektir.

n11.com Masterpass kampanyası ile Mobil İndirim Kuponu kazanmak için n11 üyesi olmanız gerekmektedir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli?    

Kazanılan kuponlar; Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat, Süpermarket, Bebek Bezi Islak Mendil kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. n11 kampanyası için tıklayın.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Saliha Canan Dıvarcı dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

  2. Ahmet Sencer Emikoğlu dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.