Magnum Porsche 2017 çekilişinde 2 şanslı katılımcıdan biri de siz olun

tarafından
89
Magnum Porsche 2017 çekilişinde 2 şanslı katılımcıdan biri de siz olun

Magnum kampanyasında son tarih 2017 Eylül ayının 4’ü olarak belirlendi. Magnum dondurmalarından çıkan çubuğu dikkatle inceleyin. Oradan çıkan şifreyi göndererek siz de Magnum Porsche  kazanan iki kişiden biri olabilirsiniz. Magnum çekilişine nasıl katılabilirim diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çekilişe katıulmanız çok kolay. Algida Magnum dondurmalarının çubuklarından çıkan şifreyi bir yere kaydedin ve unutmayın. Çünkü çekilişe katılmanız için önemli olan şifreniz. http://www.magnumicecream.com/tr/porsche.html linkine tıklayarak burada öncelikle çubuktan çıkan şifreyi girin. Ardından adınızı soyadınızı, cep telefonunuzu, şehrinizi ve adresinizi de girerek gönder butonuna basın.

Magnum çekilişinde 2 şanslı katılımcıya 2017 model Porsche 718 Cayman verilecek. Çekilişte iki farklı renkli Porsche var. Kırmızı ve siyash Porsche için geri sayım devam ediyor. Magnum çekiliş kampanyasında son gün 4 Eylül 2017 (Saat 23:59) siz de bu saatten önce kesinlikle çekilişe katılarak hakkınızı kullanın. Geçtiğimiz yıl Magnum çekilişini kazanan iki talihliden birinin 150 defa, diğerinin de 100 defa çekilişe katıldığı öğrenilmişti. Siz de birden fazla kez katılarak şansınızı daha da artırabilirsiniz.

Magnum porsche 2017, Magnum Porsche Çekilişi, Porsche çekilişine katılı, magnum çekiliş, magnum şifre gönder

 

Magnum porsche çekiliş şifresini sadece internet sitesi üzerinden göndermeyebilirsiniz. Bunun dışında cep telefonunuzdan kısa mesaj olarak da Magnum porsche çekilişi 2017‘ye katılabilirsiniz.
Magnum çubuklarından çıkan şifreyi cep telefonunuzun mesaj yaz bölümünden adınız, soyadınız ve adresinizle birlikte tüm GSM operatörlerinden 2992’ye gönderebilirsiniz.  Her mesaj için 65 kuruş tutarında ücret alınır. İnternet sitesinden ve Magnum ios ya da android uygulamalarından göndereceğiniz çekiliş mesajları ücretsizdir. Size tavsiyemiz bunu ücretsiz olarak kullanmanız yönünde.