Hızlıal.com Arçelik 4’lü çeyiz seti kampanyası

Hızlıal.com düğün yapacaklar için çeyiz seti kampanyası var. Türkiy’nin düğün paketçisi olarak da aılan hizlial.com Ağustos kampanya paketini  açıkladı. buzdolabı kampanyası indirimli ürünler fırsatını kaçırmayın. 7 ürünün içinde olduğu HizliAl.com çeyiz paketinde Arçelik Buzdolabı – Arçelik Çamaşır Makinesi – Arçelik Bulaşık Makinesi – Arçelik Kurutma Makinesi dışında Hediyeler var. Hediyeler içinde elektrikli süpürge, Arçelik ütü ve saç kurutma makinesi var. Çeyiz seti kampanyasının fiyatı sadece 3.999 TL. Bu fiyata bu fırsat kaçmaz. Arçelik Hızlıal.com çeyiz kampanyasında yaz fiyatları diğer tüm markaları kıskandıracak türden. Hızlıal.com sıcak fırsatlarını takip ediyoruz ve sizlerin daha uygun fiyata çeyiz setlerine sahip olmanızı, düğününüzü daha rahat şekilde yapmanızı istiyoruz.

Arçelik çeyiz kampanyası setinde neler var?
Hizlial.com gündemdeki fırsat ürünlerini tek bir paket şeklinde müşterilerine sunmayı tercih etti. Düğün paketi kampanyasının detayları belli oldu. Hizlial.com kapanacak dedikoduları da gündemde sıcaklığını korurken, firma sahiplerinin ellerindeki ürünleri uygun fiyata satışa sunarak bunları eritme yoluna gittikleri düşüncesi hakim oldu. Çünkü beyaz eşya kampanyası içine 7 ürünü birden ekleyip 3.999 TL fiyatla müşterisine sunması düğer marka ve mağazaları da aşaşırtmış durumda.

Arçelik Buzdolabı fiyatları, Arçelik, Hizlial.com, Arçelik ütü, Hizlial.com çeyiz paketi, Arçelik kampanya

Arçelik Buzdolabı fiyatlarını araştıranların öncelikle bu kampanyalı çeyiz setine bir göz atmasını tavsiye ediyoruz. Arçelik çamaşır makinesi arayanlar da kampanyada yer alan ürünlerin özelliklerine kesinlikle bir göz atıp ürün özelliklerini incelemeliler. Arçelik bulaşık makinesi fiyatlarının diğer bulaşık makinesi markalarına göre daha yüksek olması, kaliteli olmasını bir kenara bırakanların azımsanmayacak kadar fazla olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ancak Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, ütü, elektrikli süpürge ve saç kurutma makinesinin içinde olduğu çeyiz paketinin sadece 3,999 TL’ye hizlial.com’da satışa sunulmuş olması bu algıyı yıkacak gibi. Siz de daha uygun fiyata beyaz eşyalarınızı dizebilmek istiyorsanız bu kampanyayı sakın kaçırmayın. Arçelik 7 parça beyaz eşyalı çeyiz seti ayrıntıları için tıklayın.

Arçelik, Arçelik Buzdolabı fiyatları, Arçelik kampanya, Arçelik ütü, Hizlial.com, Hizlial.com çeyiz paketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir