Elle Shoes ayakkabılarda bayram indirimi başladı. Kurban bayramına yönelik indirim kampanyası ile bir fırsat daha duyuruldu. Kampanyalar ve güncel indirimleri ile dikkatleri üzerinde toplayan Elle Ayakkabı bayram süresince asgari bir alışveriş şartı olmaksızın, alt limitsiz 15 TL indirime gitti. İndirim tutarına bir de ücretsiz kargo imkanı eklenince bayramlıkların Elle’den alınması şart oldu. Siz de indirimleri takip ederek kaliteli ürünleri daha uygun fiyata satın alma arzusu içindeyseniz Elle’nin bu kampanyasından faydalanın.

Elle Shoes 15 TL indirim kampanyası hangi ürünlerde geçerli?

Cruise koleysiyonu ürünlerinin dışında tüm ürünlere uygulanan 15 TL indirim için herhangi bir alt limit belirlenmezken, Elle Ayakkabı mağazasından alışveriş yapmanız yeterli satıldı. Bayram süresince ücretsiz kargo imkanınının da sağlandığı modern ayakkabı mağazasında kampanyalar ve indirimler bayram sonrası da devam edecek.

ayakkabı indirimleri , Elle Shoes ayakkabı kampanyası, fırsat ürünleri 2017

İkinci Ürüne + %30 indirim kampanyası

Elle fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Kurban bayramında ayakkabılarınızı daha uygun fiyata satın almanızın önünü açan Elle Mağazalarında ayakkabı indirimi devam ediyor. 99 TL’den başlayan bayram ürünleri Cruise koleysiyonu ürünler için geçerli olup, 2. ürüne yüzde 30 indirim sağlanmaktadır. Elle ayakkabı indirimleri ve yeni sezon ürünler için tıklayın.

2 yorum

  1. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir