D’s Damat yaz kampanyasında sezon ürünleri indirimi

D’s Damat yaz kampanyasında sezon ürünleri indirimi

D’s Damat indirim kampanyalarına başladı. Sezon indirimi ile adından söz ettiren D’s Damat güzlük ve kışlık ürünleri internet üzerinden satışa çıkardı. İnternet satışlarında yüzde 70 ilave indirim de yapan D’s Damat, toplamda yüzde 80’i geçen bir indirime gitti. D’s Damat takım elbiselerde de birbirinden güzel takımları yarı fiyatından daha uygun fiyata satışa sundu. İndirim kampanyalarını yakından takip edenlerin bu mağazada sezon indirimlerinin ne düzeyde olduğunu bildiklerini sanıyoruz. Türkiye’de gerçek fiyatı üzerinden sezon fırsatı sunarak yüzde 70-80 oranında indirime gitmesi diğer marka ve mağazaların da dikkatini çekiyor.

Hangi ürünlerde indirim var?
Twn takım elbiseler, Twn tişörtler ve Twn pantolonlarda büyük indirim fırsatları devam ediyor. Mağazalarda yer kapladığından satış gerçekleşmezken, internet üzerinden satışlar sezonluk ürünler için devam ediyor. Twin mont slim fit takımlar da yüzde 70 indirimli olarak satışta.

indirim fırsatları,ds damat,Ds Damat indirim, 2017 Kampanyalar,

İndirim ne zamana kadar devam edecek?
D’s Damat indirim fırsatı için zaman belirtilmedi ancak tükenen ürünler listeden kaldırılıyor. Dün geceden bu yana 17 ürün tükendi ve listeden kaldırıldı. Kalan indirimli fırsat ürünleri için aşağıdaki linke tıklayarak kampanyalı sezon ürünlerini inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Kampanyalı ürünler için tıklayın.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Selis Mezarcı dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Yorum Yaz