Büyük Beymen İndirimi Morhipo’da başladı

Büyük Beymen İndirimi Morhipo’da başladı

Türkiye’nin en ünlü markalarından biri olan Beymen‘de kampanyalı satışlar başladı. Büyük Beymen İndirimi olarak duyurulan indirimde hangi markaların hangi ürünleri olduğunu görebilmek için kampanyamerkez.com Büyük Beymen İndirimi içeriğinin detaylarını incelemenizi tavsiye ederiz. Güncel indirimleri ve kampanyaları sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Kaliteyi ucuza alabilmeniz için sezon indirimleri ve kampanyaları sizlere aktarmayı sürdürüyoruz.

Beymen ayakkabılarda Blender Lifestyl sadece 179.00 TL. Beymen Collection marka hayat stil ayakkabılar Büyük Beymen İndirimi çerçevesinde sadece 199.00 TL fiyatla satışa sunuldu. Erkek ve kadın ayakkabılarında Beymen indirimi. Tory Burch Babet ayakkabılar kadınların tam da aradığı bir ürün. Bu babet yüzde 44 indirimle sadece 349.00 TL. Erkek Altea Gömlek yüzde 59 indirimli olarak 269 TL’ye satışa sunuldu. Lifestyl ayakkabı Kg By Kurt Geiger erkek spor ayakkabıları kategorisinde kaçırılmayacak bir ürün. Yüzde 59 indirimli olarak satışa çıkarılan bu ürün Beymen’de sadece 369.00TL’ye satılıyor.

Büyük Beymen İndirimi, Beymen indirim kodu, Beymen kampanya, Morhipo kampanya

Morhipo kampanyalı ürünler reyonunda Boyner Aş. tarafından açılan Beymen klas kampanyasında Büyük Beymen İndirimi Morhipo’da başlığıyla verildi. Güncel kampanyalar ve indirimli ürünler Beymen takipçileri tarafından ilgi ile takip ediliyor. Yüzde 60’a varan indirimlerle ayakkabı, pantolon, gömlek ya da diğer giyim ürünleri alışverişi yapacak olanları sevindirdi. Kampanya devam ediyor. Siz de indirimli ürünleri incleemek için tıklayın.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz