Axess kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 20 TL indirim

Axess kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 20 TL indirim

Akbank alışveriş kampanyaları Trendyol mağazasından yapacağınız alışverişler için devam ediyor. Axess kampanyalarını takip etmek isteyenler için bulunmaz bir fırsat sağlandı. Siz de internet sitelerinden alışveriş yapmadan önce iyice bir düşünün. En uygun fiyata indirimli ürünleri alarak kârlı çıkan müşterilerden olabilirsiniz.

Akbank kredi kartı Axess kullanıcılarına özel Trendyol kampanyası başladı. Ucuzluktan ziyade kaliteli markaların uygun fiyata verildiği bir online alışveriş mağazası olan Trendyol’dan yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim uygulanıyor. Bu kampanya Akbank ve Trendyol ortaklığında düzenlenmiş olup, iki kurum kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutmaktadırlar.

Akbank kampanya, Axess, Axess kampanya,kurban bayramı kampanyaları, bayram kampanyası, Bayram indirimi,

Kurban bayramı kampanyası

Trendyol alışveriş mağazasında KOTON markasının ürünlerinde yüzde 88’e varan indirimler bugün başladı. Kurban bayramının yaklaşmasından dolayı Trenyol bayram kampanyası ve bayram indirimini başlattı. Şimdiden ünlü markaların Trendyol satış fiyatlarında indirime gidildi. İnternetten yapılan alışverişlerde yüzde 90’a varan indirimler dün gece yarısından itibaren başladı. Üstüne Axess kredi kartlarına 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL kasa indirimi kurban bayramı boyunca da devam edecek.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Rekin Erkek dedi ki:

    Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

  2. Behiye Şamlıoğlu dedi ki:

    Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Yorum Yaz