Akmansoy Marketlerden 2017 Model Hyundai Tucson Jip Çekilişi Kampanyası

Akmansoy Marketlerden 2017 Model Hyundai Tucson Jip Çekilişi Kampanyası

Akmansoy marketler zinciri gelenekselleşen otomobil çekiliş kampanyasını yeniden başlattı. 2017 Model Hyundai Tucson çekilişi için Akmansoy Marketlerinden Kumbara Kart ile en az 30 TL tutarında alışveriş yapmanız gerekiyor. Her 30 Liralık alışverişinizde 1 Çekiliş bileti kazanıyorsunuz. Akmansoy otomobil çekilişi kampanyası 17’da Ağustos 2017 günü saat 08:00’den itibaren başladı. Kampanyaya katılım 22 Ekim 2017 günü saat 23:00’da sona erecektir. Bu tarihler arasında Akmansoy’dan kumbara kartınızla yapacağınız her 30 TL’lik alışverişlerinizde Hyundai Tucson Jip çekilişi için 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.


Akmansoy Marketler tarafından artık her yıl yapılmaya başlanan ve Kahramanmaraş’taki Akmansoy Marketler şubelerinden yapacağınız alışverişleri kapsayan kampanya sonrası 27 Ekim 2017 günü saat 14:00’da Akmansoy Market Tekerek Şubesi önünde noter huzurunda yapılacak çekiliş ile 2017 Model Hyundai Tucson çekilişi yapılacak ve kazanan asil ve yedek talihliler açıklanacaktır. Çekiliş sonuçları kampanyamerkez.com adresinde de kamuoyuna duyurulacaktır. Siz de bir Hyundai jip sahibi olmak istiyorsanız Akmansoy’un çekiliş kampanyasına hemen katılın. Katılım için süre sınırı olduğundan, son katılım tarihinden önce çekiliş biletinizi almayı unutmayın.

Akmansoy, Akmansoy çekiliş, Akmansoy Marketler, Hyundai 2017 model, hyundai çekiliş kampanyası

Güncel kampanyalar ve indirimlerin Türkiye’deki bir numaralı merkezi kampanyamerkez.com‘da güncel çekilişler ve kampanyalar ile ilgili son haberleri ve ilanları bulabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Seli M Sharef Dökülmez dedi ki:

    Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

Yorum Yaz