30 Adet Vestel Venüs V3 Cep Telefonu çekilişine katılın

30 Adet Vestel Venüs V3 Cep Telefonu çekilişine katılın

Cimri.com bedava çekiliş kampanyasında Vestel ürünlerini dağıtacak. Vestel ürünleri çekilişinde toplam 130 adet ürün veriyor. Cimri.com Türkiye’nin en ucuz ürünlerini belirleyip müşterilere sunmayı amaç edinmiş bir e-ticaret sistemidir. Yılın belli günlerinde yapılan çekilişlerle müşterilerine bedava yüzlerce ürün dağıtıyor. 50 adet Vestel V Tab 8050 Tablet verecek olan Cimri.com’un bu ürününe siz de kolaylıkla sahip olma fırsatını yakalayın. Sadece formu doldurarak göndermeniz durumunda siz de çekilişe katılabileceksiniz ve Vestel tabletiniz olacak.

Cimri.com kampanyalarından en çok konuşulanı olma yolunda olan bu çekilişte 50 adet de Vestel Desibel kulaklık dağıtılacak. Bu kadar kulaklık içinde size de elbet bir tanesi çıkacaktır. Kulaklık çekilişine katılmak için aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak açılan sayfadaki formu doldurmalısınız. 30 Adet Vestel Venüs V3 Cep Telefonu çekilişin bir diğer ürünü ve en ünlü ve pahalı olan ürünü diyebiliriz.

Cimri.com çekilişi, Vestel, Vestel çekilişi, Vestel venüs kampanya

Akıllı telefon çekilişlerinin çokça rağbet gördüğü Türkiye’de genellikle Iphone 7 çekilişleri için kampanyalar düzenleniyor. Yerli ve milli sloganının altını dolduran cimri.com yerli ve milli kabul edilen Vestel ürünlerini dağıtarak bir bakıma yerli üretime detsek de veriyor. 30 Adet Vestel Venüs V3 Cep Telefonu çekilişine katılarak siz de son model bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Cimri.com akıllı telefon + kulaklık + Tablet çekilişinde

50 Adet Vestel V Tab 8050 Tablet
30 Adet Vestel Venüs V3 Cep Telefonu
50 Adet Vestel Desibel Kulaklık dağıtacak.

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Eylül 2017 saat 23:59’dur.  Bu ana kadar çekilişe katılmalısınız.

Çekilişe katılım formunu doldurmak için tıklayın.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Ahmet Enes Samancı dedi ki:

    Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. Mustafa Taha Canbek dedi ki:

    Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz