Tozlu.com paraf para puan kampanyası başladı

Tozlu.com paraf para puan kampanyası başladı

Türkiye’nin giyimde öncü firması Tozlu.com’dan yapılacak alışverişlerde Halkbank paraf kart kampanyası ile siz de paraf puan kazanabilirsiniz. Paraf para puan alarak bu puanlarınızı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Tozlu giyim paraf para puan kampanyası için acele edin.

Halkbank, kuruluşunun 79. yılına özel 79₺ paraf para hediye ediyor. Alışveriş sevenleri sevindirecek haber tozlu.com’dan geldi. Tozlu giyim kampanyalarına Paraf Para hediyesini de ekledi.

Halkbank tarafından başlatılan kampanya için yurt içi tüm sektörler 1 Temmuz- 31 Temmuz 2017 tarihleri  arasında yapacağınız toplam 1000₺ ve üzeri alışverişlerde 30₺, 2000₺ ve üzeri alışverişlerde de 79₺ paraf para puan hediye edilecek.

Tozlu.com alışverişine başlamak için tıklayın

Banka kampanyaları internet kullanıcılarının en çok takip ettiği ve kullandığı kampanya ve indirimler arasında yer alıyor. Hem katılım fazlalığı hem de kazancından dolayı bu kampanyalar kampanyamerkez.com tarafından da alışveriş yapacak tüm vatandaşlara duyuruluyor. Sıcak kampanyalar ve fırsatlar yine Halkbank‘tan geldi. 79. yılı şerefine 79₺ paraf para puan alabilmek için siz de hemen alışverişe başlayın.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.