Sur Yapı Muhit 279 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar ve 60 ay taksit

Sur Yapı Muhit 279 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar ve 60 ay taksit

İstanbul’da sizin de bir daireniz olsun istemez misiniz? Sur Yapı’dan Sancaktepe konutları olarak imarına başlanan İstanbul 3. havalimanına yakın mesafede olan Sur Yapı Muhit 279.000 TL’den başlayan fiyatlarla siz değerli halkımız için satışa sunulmuştur. İstanbul’un sesten uzak, gürültüye kapalı mekanları içinde değerlendirilen en mümtaz mekanı olan bir bölgede 60 ay vade farkı ödemeden sahip olun.

Sur Yapı İstanbul konutlarında satışlar şimdiden başladı. İstanbul’da daire ve müstakil ev fiyatlarının aşırı yükselmesine rağmen Sur Yapı fiyatları makul tutarak, ödeme güçlüğü çekmenizin de önüne geçmek adına faizleri sıfırladı. Sur Yapı Muhit Sançaktepe’de yükselmeye başladı. Sancektepe’de TEM otoyoluna sıfır mesafede ve ulaşım imkanları bakımından İstanbul’un en nadide bölgesinde bulunan lüx dairelerden almak için acele edin. İstanbul’da kiralık daireler ve satılık lüx dairelerin fiyatlarının yükselmesine rağmen Sancaktepe’de fiyatlar eski seviyelerinde.

Sur Yapı İstanbul, İstanbul satılık daire, Sancaktepe emlak, İstanbul emlak

Sur Yapı tarafından devam eden devremülk satışlardan istifade etmenin şimdi tam sırası. Sur Yapı Muhit Sancaktepe kampanya ve indirimleri ile 2017 yılının son fırsatını sunuyor. Siz de bu fırsattan faydalanmak için hemen iletişime geçin.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Pırıltı Bahçeli dedi ki:

    İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. Simge Nur Saraçgil dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

  3. Manolya Güzeller dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Yorum Yaz