Sağlık ve medikal ürünleri uygun fiyata internette satılıyor

Sağlık ve medikal ürünleri uygun fiyata internette satılıyor

Sağlık malzemeleri ve medikal ürünler satışında İstanbul medikal ürünler marketleri ilk sırada yer alırken, Ankara ve İzmir medikal ürünler ve toptan medikalci dükkan açılışlarında ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor. Kâr paylarından dolayı diğer sektörlere göre daha fazla rağbet gören medikal ürünler satış sektörlerinde İstanbul’da Beylikdüzü, Ümraniye, Kadıköy ve Başakşehir Google aramalarında en çok arama yapılan medikal ürün yerleri oldu.

En çok online medikal ürünler satılıyor
Elden satışların durma seviyesine gelmesine karşın internetten sağlık ürünleri satışı astronomik bir biçimde arttı. Medikal ürünlerde kampanyalar ve indirimler çok fazla olmuyor. Özellikle Avrupa ülkeleri ve Çin üzerinden ithal edilen sağlık ve tedavi marketi ürünleri geliş fiyatının en az on katına satılıyor. Bu muazzam kârdan haberdar olanlar bu sektöre yönelmekte hiç gecikmiyor. Türkiye hastalar ülkesi olarak da anıldığından sağlık alanında getirilen ürünler kısa sürede satılıyor ve ithalatçı şirketler kârlarına kâr katıyorlar.

medikal ürünler,sağlık ürünleri, kampanyalı ürünler, ikinci el sağlık,medikal malzemeleri,

Ortopedik ürünler daha fazla rağbet görüyor
Ortopedik rahatsızlığı olanlar ve kırık, çıkık hastaları Ortopedik sağlık ürünlerine daha fazla ihtiyaç duyuyor. SGK’nın medikal ürünlerin masraflarını karşılamada yetersiz kalması ve özellikle pahalı ürünlerin karşılanmaması, vatandaşlarımızı ithal edilen medikal ürünleri mecburen almaya itiyor. Ortopedik tedavi sürecinde toptan ve perakende sağlık ve medikal malzemeler bu şekilde satılıyor.

İkinci el medikal ürünler sahibinden.com üzerinden satılıyor
Sıfır medikal malzemelerin çok pahalı olmasında dolayı ihtiyaç sahipleri bu ürünleri ikinci el olarak tedarik etme yoluna da gidiyor. Sağlık sorunu yaşayanlar ikinci el tekerlekli sandalye ve medikal cihazlar uygun fiyata bulabildiklerinde internet üzerinden satın alıyorlar.

En çok satılan ve incelenen medikal ürünlerin başında tekerlekli sandalyeler ve işitme cihazları geliyor. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon malzemeleri ile Ortopedik Ürünler de ihtiyaç sıralamasında diğerlerine göre daha fazla aranan ürünler. İdrar torbaları ve sonda çeşitleri ile yaşlı hasta bakımı için hasta bezleri, ateş ölçme cihazları, cerrahi malzemeler ve tıbbi korseler de internet üzerinden satışı en fazla yapılan ürünlerin başında geliyor. Son yıllarda Akupunktur malzemelerin de satışı hızla artarken Akupunktur iğneleri, Akupunktur maketleri ve moxa çubukları rağbet gördü.

Mediakal ürün marketlerinde başka neler satılıyor?
Türkiye’de hasta ve yatalak yaşlıların diğer ülkelere göre fazla olmasından dolayı yara ve sargı malzemeleri ile varis çorapları, pansuman ürünleri, solunum cihazları ve Nebulizatörler medikal malzemeleri masaj yatakları ile oksijen tüpleri silikon meme protezleri ve möasaj aletleri internet üzerinden satışta diğer ürünlere göre daha fazla satılıyor. Akülü tekerlekli sandaleyeler ve ortopedik sedyeler ile konuşma ve işitme cihazları rağbet gören diğer medikal ürünler.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. İbrahim Alp Tekin Ege dedi ki:

    İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Yorum Yaz