Banka kampanyalarını sizlere duyurmaya devam ediyoruz. Paraf kartlara yönelik Halkbank tarafından başlatılan Trendyol alışverişlerinde geçerli olmak üzere 150 TL ve üzeri alışverişlere 20 TL indirim Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek. Siz de güncel kampanyalar ve indirimleri takip etmek için kampanyamerkez.com‘dan ayrılmayın.

03.31 Temmuz 2017 tarihleri arasında www.trendyol.com‘da Para Poslarından tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde anında 20 TL indirim uygulanacaktır. 150 TL indirim ödeme sayfasında kredi kart numarası girildiği anda otomatik olarak yansıtılacak olup ödeme sonrası bir indirim ya da farklı bir kampanya ödemesi olmayacaktır. Alışverişin ardından 20₺ ödeme sonrası bir başka ödeme ya da farklı bir durum olmayacak olup, Paraf ekstresinde herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyadan müşteri kartları ile sadece bir kez yararlanılacaktır. Kampanyaya ilişkin geriye dönük yararlandırma ve değişiklik yapılmayacaktır. Paraf, Parafly, Sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir. Başka türlü diğer kampanyalara katılım sonrası yapılan iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

4 yorum

  1. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

  2. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  3. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  4. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir