Türkiye’nin moda ve giyimde kampanya galibi Morhipo yaz aylarının sıcak günlerini serinleten indirim kampanyalarına başladı. Morhipo giyim ürünlerinde Nike, Adidas, Hummel gibi markaların indirim kampanyaları damgasını vuruyor.

İndirimli ürünleri ile erkek ve kadın giyiminde marka olan Morhipo Temmuz ayında da en fazla kampanya yapan internet sitelerinden biri oldu. Alışverişin öncüsü olma yolunda hızla ilerleyen ve yüzde 80’e varan indirimlerle müşterilerini bir kez daha kazanan Morhipo mağazasında birbirinden ünlü markalarda indirim ve fırsatlar devam ediyor.

 Ülkemizin en ünlü markaları bir kez daha indirim yağmuruyla görücüye çıktı. İçinde en ünlü markalı ürünlerin bulunduğu kampanyamız kısa bir süre için geçerli olduğundan bu kampanyaları takip ederek zamanı geçirmemenizi tavsiye ediyoruz. Morhipo’da sepette net yüzde 25 indirim fırsatını kaçırmayın ve diğer indirimli sıcak fırsatları takip etmeye devam edin.

Giyim firması NetWork yaz indirim kampanyasını duyurdu. NetWork kampanyalı ürtünlerinde gömlek ve pantolonlarda net yüzde 50 indirim imkanını kaçırmayın. NetWork genç erkek ve genç kadınların tarz bulduğu bir marka olmanın ötesinde ciddi giyimli erkeklerin de NetWork ürünlerini takip ettiği biliniyor. NetWork markasının yüzde elli net indirim kampanyasını Morhipo mağazalarından da takip edebilirsiniz.

Twist kampanyalı ürünleri güne damgasını vurdu. Yüzde 50 ve yüzde 75’e kadar indirim imkanı sağlayan ünlü marka Twist hem giyim hem de ayakkabı alışverişlerinizde sizleri mutluluğa boğacak. Kredi kartına taksitli ve peşin alımlara indirimli kampanyaları ile yüzde 75’lik fırsatı yakalamak için tüm illerden alışveriş yapabilirsiniz. Morhipo İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde en çok tercih edilen alışveriş sitesi oldu. Morhipo twist ürünlerinde sürpriz indirimleri kaçırmayın.

Outdoor Temmuz ayı kampanyasında tüm kalemlerde yüzde 50’ye varan kampanyalı fiyatlar sizleri bekliyor. Bir alana bir bedava anlamına gelen alışverişlerde sizleri Outdoor sürpriz yaz ve bahar sezonu ürünleri bekliyor. Yeni sezona girilmesi ile eski sezon indirimleri de yapılırken, indirimlerin yüzde 80’leri bulması, müşterileri mutlu etmeye yetti.

New Balance dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bir anda yayılmaya başladı. Adidas kalitesi ve Nike sağlamlığını, Puma karizmasını içinde bulunduran marka New Balance fiyatlarında yüzde 40’tan fazla indirim yapıldı. Morhipo’da güncel indirimlerin de yer aldığı New Balance ürünlerinin her bedeni bulunuyor. Hem çocuklar için hem de erkek ve kadınlar için ayrı ayrı reyonlarda satışa sunulan New Balance yeni sezonda da dopdolu olacak. Fiyatlarıyla çok konuşulacak olan New Balance kampanyalarda sınır tanımıyor.

Jean büyük indirim sezonunu başladı. Jean kalitesinde yeni yöntemlerle yeni bir marka meydana getirildi. Jean kot yelekleri ve kot pantolonlarında yaz sezonuna yönelik başlatılan kampanyalarda yüzde 70’lik indirim herkesi mutlu ediyor. Jean Temmuz 2017 fırsatlarından faydalanmak için daha fazla beklemeyin.

Mobilya, giyim, eşarp, çanta ve ayakkabılarda pierre cardin markasıyla daha fazla göze gelin. Güzelliğinize güzellik katmak için pierre cardin pardösüler sizleri bekliyor. Her renk pierre cardin ürünleri indirimle veriliyor. Yüzde 50’ye varan kampanyalı satışlarımız devam ediyor.

Ramsey yeni sezon indirimli ürünleri görmek için tıklayın.

Hummel spor giyim ürünlerinde kampanyalar başladı. Yeni sezon Hummel fiyatları sizin kesenize göre kampanyalarla yüzde 50’ye varan fiyatlarımız sizleri mutlu kılacak.

Colin’s fırsat ürünlerini görmek için tıklayın..

Apple kampanyaları ve indirimli Apple iphone, ipad ürünlerde yüzde 50’ye varan indirimler var. Siz de kaliteyi uygun fiyata yakalamak için Apple ürünlerinin kampanyalarını takip edin.

Arzum fırınlar ve Arzum çayvılarda fırsatlar devam ediyor. İndirim ve kampanyaları kaçırmayın.

4 yorum

  1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  2. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

  3. İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

  4. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir