Magnum çubuklarındaki şifreler Porsche kazandırıyor!

Magnum çubuklarındaki şifreler Porsche kazandırıyor!

Magnum geleneksel hale getirdiği Porsche çekilişini bu yıl da büyük bir coşkuyla gerçekleştirecek. Dünyada da yankı bulan bu çekiliş için aylardır devam eden kayıtlar ve talihli olma umudu içine girenler Eylül ayında Porsche sahibi olmayı umuyor.

Porsche çekilişine katılmak için yapmanız gereken sadece Magnum almak ve çıkan şifreyle çekilişe katılmak. Porsche kazanma fırsatını hala kaçırmadınız. Magnum çubuğundan çıkan şifreyi www.magnum.com.tr‘ye girerek, bunun yanında adınızı, soyadınızı, ilinizi ve adresinizi de girerek gönderin. 2 kişiye 2017 model Porsche 718 kazanma şansı veren bu çekişe siz de katılın.

2017 model Porsche kazanmak sizin için de artık hayal değil. Sadece çekilişe katılmak için gidip bir Magnum alın. Çekiliş size çıktığı taktirde Magnum çubuğunu da göstermeniz gerekiyor. Eğer Magnum çubuğunu getiremezseniz Porsche kazansanız da bu hediyeyi alamıyorsunuz. Dikkatli olmanız ve şifreli çubuğu saklamalısınız.

Magnum çekilişinde hangi hediyeler veriliyor?
Dünyanın da merakla beklediği Magnum çekilişinde 2 kişiye 2017 model Porsche 718 Cayman (Beyaz ve Kırmızı Renkli) hediye edilecek. Kampanyaya katılarak siz de bu otomobillerden birini kazanın.

Çekilişe katılma tarihleri ne zaman?
01 Nisan 2017 ile 4 Eylül 2017 (Saat 23:59) arasında Magnum Porsche kampanyasına katılabilirsiniz.

Magnum Porsche Çekilişi Ne Zaman yapılacak?
Kampanyamerkez.com’dan da canlı olarak yayınlanacak olan Porsche çekilişi 17 Eylül 2017 tarihinde yapılacak.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz