BİM marketler zincirinde fırsat ürünleri olarak da bilinen ve müşteriler tarafından günler öncesinden beklenmeye başlanan aktüel ürünler kataloğu yayınlandı.

 28 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında Bim mağazalarında reyonlarda yer alacak indirimli aktüel ürünlerden bazıları şöyle.

BİM aktüel ürünler kataloğunun en başında Axess ve World kartlara 6 taksit imkanı ile satılan Damla 8 parça tencere seti var. Kahramanmaraş Hascevher tarafından imal edilen çelik tencere setinin sakın kaçırmayın.  Yine güzel bir ürün de Chef’s tencere seti. Teflon tava ve tencerelerden oluşan setin BİM aktüel ürünler kampanyalı fiyatı sadece 9.99’dan başlıyor. Her biri sizin mutfağınıza özel yapılmış teflon tava setini Bim marketler zincirinden almayı unutmayın.

Bim Aktüel Ürünler, BİM aktüel ürünler kataloğu, Bim indirimli ürünler

Bim’de bu hafta Inox su ısıtıcı sadece 35,90₺, İzmir 3’lü Mavi meşrubat bardağı 4,95₺, 12 parça Hanımeli çay seti bardaklar sadece BİM aktüel ürünler kataloğunda ve fiyatı 14,90 TL’den satışa sunuluyor. Pastoral pasta tabağı 6,90, Pasta servis tabağı, 6’lı porselen kahve fincan tabağı, Sebze ve soğan doğrayıcı Bim’de sadece 12,90 TL. Bim’de oyuncaklar da uygun fiyata satılıyor. My lite pony ve Mama yiyen bebek oyuncakları bu hafta Bim marketlerinde kampanyalı ürünler kataloğunda.

Bim Aktüel Ürünler, BİM aktüel ürünler kataloğu, Bim indirimli ürünler 28 Temmuz 1 Ağustos

1 Ağustos Salı gününden itibaren Jonny Willy kremli çocuk bezi Maxi 100’lü set 33,90 liradan satılacak. Bim haftasonu indirimli ürünlerinde çocuklar için özgün oyuncakların yanında bebe bezlerinde de fazla alımlarda indirim miktarınız daha da artıyor. Bim tuvalet kağıdı 3’lü Queen yumuşak kağıtlar 24 adet sadece 16,90 TL’den satışa sunuluyor.

Bim Aktüel Ürünler, BİM aktüel ürünler kataloğu, Bim indirimli ürünler 28 Temmuz 1 Ağustos

8 yorum

  1. Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

  2. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  3. Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  4. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

  5. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  6. Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  7. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  8. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir