Tendyol U.S. Polo Assn. kampanyalı ürünleri ve fiyatları

tarafından
77
Tendyol U.S. Polo Assn. kampanyalı ürünleri ve fiyatları

Dünyanın en eski tekstil ürünü satış firmalarında biri olan U.S. Polo Assn. Ramazan Bayramı sonrası indirim kampanyası başlattı. Kampanyaları ile Türkiye’de ses getiren U.S. Polo Assn. kaliteli ürünleri uygun fiyata veriyor. Ancak indirim kampanyalarının zamanlamalı olarak başlatılması ve kısa süre içinde kampanyaların sona ermesi müşterilerin ve takipçilerinin en çok şikayet ettiği konuların başında geliyor.

Polo yaka t-shirt, gömlek, pantolonlarda indirim başlatan markanın satışı Trendyol indirimli ürünler üzerinden yapılıyor. Trendyol indirim kampanyaları dahilinde U.S. Polo Assn. yeni sezon ürünlerini ucuza alabileceksiniz. 4 günlük bir süresi kalan Trendyol U.S. Polo Assn. kampanyası bitmeden acele edin.

Kadın Polo yaka t-shirt ile Erkek gömlek ve Erkek Pantolonlarında görülmemiş indirimler bu kampanyada. İndirimli ürünlerin en çok tercih edilenlerini ve popüler satışa ulaşan ürünler listesini sizlerle paylaşacağız. Kampanyamerkez.com olarak kaliteyi en uygun fiyata alabilmeniz için çalışmaya söz verdik. Kampanyalar, indirimler ve sıcak fırsatlardan sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Kadın Polo Yaka T-Shirt90,00 tl yerine 49,99 tl
Erkek Polo Yaka T-Shirt 135,00 tl yerine  49,99 tl
Kadın Polo Yaka T-shirt 87,00 tl yerine 29,99 tl
Kadın Günlük Elbise150,00 tl yerine 79,99 tl
U.S. Polo Assn. Erkek Gömlek180,00 tl yerine 59,99 tl

Kadın Gömlek U.S. Polo Assn. Trendyol
135,00 tl  yerine 59,99 tl

KAMPANYALI ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN