Sinemada bu hafta olan filmler vizyondakiler Türkiye’nin her sinemasında sizler için özel koltuklar ayarlıyoruz. Hem de Sinema biletiniz yüzde 50’ye varan oranlarda daha uygun fiyata geliyor. Uygun sinema bileti fırsatları Sinemia’da.

Cinemaximum online bilet alma, tüm sinemalarda film izlemek için size çok güzel tekliflerimiz var. Sinemaya gitmeden önce kesinlikle Sinemia’ya uğrayın. Sinemia bir ayda 2 milyon bilet satışı yaparak Türkiye’de sinema izlenme oranlarına büyük bir katkı sağladı. Kampanyalı sinema bileti satışı ile sizi bir değil birçok filme davet ediyoruz.

Sinemia Premium ile Türkiye’deki tüm sinema salonları sizin için rezerve ediliyor. Sinemada sınırsızca film izleyebileceğiniz gibi, sevdiklerinize de sinema keyfini yaşatabilirsiniz.

Sinemia sinema bileti kampanyaları ve sıcak fırsatları için kampanyamerkez.com‘dan ayrılmayın. İşte Sinemia kampanyaları:

Türkiye’nin sinema kapısı Sinemia‘nın 4 farklı sinema paketi vardır. Sıcak indirimler ve kampanyaları takip edenler için müthiş tekliflerimiz olacak. Vizyondaki filmleri en uygun fiyata kampanyalı olarak izleyebileceksiniz. Bir ayda kaç film izliyorsunuz? Eğer çok fazla film izleyen biri değilseniz sizin için sinema kampanyası seçeneklerinden 1 aylık üyelik paketini değerlendirebilirsiniz.

SİNEMA BİLETİ PAKETLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Aylık Üyelik kampanyalı fiyatları ve fırsatları 

89.99 TL yerine
79.99 TL / ay

3 Aylık Üyelik kampanyalı fiyatları ve fırsatları 

87.99 TL yerine
69.99 TL / ay

6 Aylık Üyelik kampanyalı fiyatları ve fırsatları 

84.99 TL yerine
64.99 TL / ay

9 Aylık Üyelik kampanyalı fiyatları ve fırsatları 

79.99 TL yerine
59.99 TL / ay

3 yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

  2. Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  3. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir