Markafoni bedava kargo kampanyası kendini yine ön plana çıkardı. Aynı zamanda markafoni.com adresinde beğendiğiniz yüzlerce markanın ürünü için belli süreler arasında %90’a varan indirimler sizleri bekliyor. Markafoni.com’un bu indirimli kampanyalarından faydalanmak için bazı koşullar vardır.

Ücretsiz Kargo İçin
Markafoni mağazasında bulunan bu kampanya için azı önemli noktalar bulunmaktadır. Bu kampanya için öncelikle tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Kampanya Diğer Koşulları

Kampanya için özellikle verilen tarihler gözden geçirilmelidir. Sadece o tarihler arasında geçerli bir kampanyadır. Üyeler bu kampanya için en az 25 TL alışveriş yapmak zorundalar. Her üye bu kampanyadan en az bir kez yararlanabilir. Kampanyaya dahil olan müşterilerin hesabına bu kampanya otomatik olarak dahil edilecektir.

Kullanma süreleri dolduğunda tekrar kullanma hakları yoktur.  Kazanılan kampanya sonuçları başka bir tarihte veya başka bir ürün markası ile kullanılamaz. Kargo kampanyaları belirli ürünlerde geçerlidir. İnternet sitesinde bu ürünler belirtilmiştir. Kampanyaya katılacak olan müşterinin sadece bir kez katılma şartı yoktur. Ayrı ayrı yapacağı alışverişler için kargo kampanyasını kullanabilir.

Markafoni hizmetinde kazanacağınız kampanyalar hakkında bilgi almak için markafoni internet adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanya müşteri bazlı değildir. Bu kampanya bazı şartlar altında hediye çeki kuponu kampanyaları ile birleştirilebilir. Markafoni, bu kampanya koşullarında istediği konuda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir