Kablonet 3 ay bedava Fiber internet fırsatı

tarafından
65
Kablonet 3 ay bedava Fiber internet fırsatı

Kablonet 3 ay bedava Fiber internet fırsatı

KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ

KAMPANYA LİNKİ: Tıklayın
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 31 Aralık 2017 

İnternet bağlantısı olmayanlar bu kampanyaya bayılacak. Kablonet ile internete bağlanın ilk 3 ay interneti bedava kullanın. Hem de azami derecede hızlı internetiniz olsun. İnternet kampanyalarında çok konuşulan Kablonet 2017 yılı Aralık ayı sonuna kadar devam edecek büyük bir kampanya başlattı. Diğer internet sağlayıcıların aksine kampanya sürecini uzun tutan Kablonet, bu sayede de internet kullanıcılarını daha fazla kendine bağlamış olacak.

 

Peki internet bağlantısı kampanyalarında neler var?

50 Mbps hızla ve 75 GB kota ile internet kullanabileceğiniz gibi bir diğer seçeneğimiz veya 25 Mbps hız ve 150 GB kotalı internet olacak. Dahası da var. Kotalı fiber internetin üstüne bir de + Kablo TV Temel Paketi ve 3 ay bedava kullanım hediyesi. Hediyelerin en güzeli internette olur diyoruz ve Kablonet’in bu kampanyasına sizleri de davet ediyoruz.

Kablonet’in size sağlayacağı hizmet Analog KabloTV ile KabloTV Temel Paket ve de 50 Mbps hızlı 75 GB kotalı fiber internet paketi. Taahhüt var mı dediğinizi duyar gibiyiz. Evet 27 aylık taahhüdümüz var. Kurulum ve montaj da ücretsiz olacak.

Peki sizin aylık ödeyeceğiniz tutar ne kadar diye soracak olursanız o da sadece aylık 59,99 TL.