Flo’da ikinci üründe yüzde 50 net indirim kampanyası

Flo’da ikinci üründe yüzde 50 net indirim kampanyası

Flo ayakkabıda sezon ürünleri için kampanya başladı. Hem kampanya indirimlerinden faydalanın hem de 2. aldığınız ürünü yüzde 50 daha ucuza alın. Kampanyamerkez.com güncel ayakkabı indirimlerini FLO mağazasından aldı ve siz değerli ziyaretçilerini haberdar ediyor.

Tüm önemli markalar indirim ve kampanyalar dahilinde sizlere sunuluyor. Polaris ayakkabı ve terliklerde indirim var. FLO indirimli markalar için onlarca markayı da ekledi. İndirimli marka ve modellerin başında Polaris, Polaris 5 Nokta, Kinetix, Lumberjack, Dockers, U.S. Polo, Art Bella, Miss F, Nike, adidas indirim, Puma, Travel Soft ve Carmens yer alıyor. Bu ünlü markaların hangi modellerinin kampanyada olmasını isterdiniz?

İşte güncel indirim kampanyası yüzde 50 ikinci ürün indirimi Günlük Ayakkabılar başta olmak üzere, Kadın Marin Modelleri ile Dolgu Topuk Ayakkabı ve Abiye Ayakkabı modellerinde uygulanıyor. Spor ayakkabılar ve koşu ayakkabıları ile yürüyüş ayakkabıları için de ayrı ayrı kampanya ve indirimler mevcut olsa da 2. ürüne yüzde 50 indirim imkanından yine de faydalanıyorsunuz. Flo indirimleri bununla da bitmeyecek.Flo Türkiye’de ayakkabı satışı denince akla gelen ilk mağaza olma özelliğini de elinde bulunduruyor. Haliyle tüketici bu büyük mağazadan sık sık kampanya ve indirimlerle sıcak fırsatlar sunmasını bekliyor. Flo indirimleri ile ilgili güncel duyuruları kampanyamerkez.com üzerinden takip edebilirsiniz.

İndirim kampanyası olan marka ve modeller için tıklayın

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Mehmet Anıl Hacıalioğlu dedi ki:

    İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

  2. Elif Ege Çağlayan dedi ki:

    Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

  3. Pırıltı Bahçeli dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz