Defacto’da 25 TL DefactoBonus

Defacto’da 25 TL DefactoBonus

KAMPANYA HAKKINDA BİLGİ
 
KAMPANYA LİNKİ:
#
Kampanyanın Son Katılım TarihiGiyim sektöründe en beğenilen kıyafet firmalarından biri olan defacto her 75 TL üzeri kıyafet harcamasına 25 TL bonus vereceğini söylüyor. Oldukça avantajlı bir fırsat olan bu defacto kampanyası ilgi çekeceğe benziyor. Defacto giyim firmasında 25 TL defacto bonus kampanyası oldukça ilgi çekti. Bonus kampanyası olan ve bonus üyesi olan defacto mağazaları iş birliği ile bir kampanya yapmışlardır. Kampanyada defacto mağazalarında alışveriş yaptığınız zaman garanti post cihazından tek seferde geçeceğiniz her 75 TL ve üzeri her harcamada tek ve taksitli alışverişlerde gerçekleşir.

Defactobonus Kampanyası

Defacto kampanyası her kampanya gibi belli bir süre içinde gerçekleşir. Örneğin 25 TL defacto bonus kampanyası defacto ürünlerinin bulunduğu defacto mağazasında garanti bankası postundan tek seferde 75 TL geçiş ile kabul edilir.  25 TL defactobonus kampanyası belli bir süre için geçerlidir. Kampanyaya dahil olan kartlar Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Paracard’tır. 

Bu kampanyada 25 TL defacto bonus kampanyasında ticari olarak kullanılan kartların, miles and smiles, american Express, bonus net gibi kartlar dahil değildir.  Kampanya diğer yani VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında geçerli değildir. Kullanılan model ÖKC kullanan işyerlerinde bulunuyor.  Bu kampanyadan faydalanmak için garanti bankası post makinesine gerek vardır. ÖKC POS modeli PROFİLO olan iş yerlerinde bulunur.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz