Brandroom’da İndirim Kupon Kampanyaları
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 12 Eylül 2017

Brandroom kalitesini tatmanız için sağlanan bu kampanya belli tarihler için geçerli olan ve brandroom bünyesinde bulunan kampanyaların katılım koşulları ile sağlanmaktadır. Kampanya öncelikle belli tarihler arasında geçerlidir. Kampanyaya cep telefonunuzdan katılabilirsiniz.

 İndirimli ürünler

Cep Telefonundan Kampanyaya Katılım

Cep telefonunuzdan kampanyaya katılmak için maximum mobil uygulamalarını indirmelisiniz. İlgilisiniz kampanyaya katıl butonuna tıklamalısınız. Bu sayede de katılım sağlayabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan sonra iş bankası müşterileri için iş bankasında kayıtlı cep telefonları ile sağlanmaktadır. Cep telefonlarınıza sms ile indirim kuponu iletilmelidir. Kampanya kapsamında aldığınız ve cep telefonunuza gelen indirim kuponunun kodu trend yol mobil uygulaması geçerlidir.  Web adresinden yapılacak mobil uygulamalar için ilk alışverişlerinizde geçerlidir. Vade farkı olmadan 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde geçerlidir. Bu alışverişleriniz taksitli veya peşin olabilir.

Kampanya ve indirimler

Müşteri Bazlı Kampanya

Kampanya kapsamında kullanılan indirim kuponu brandroom için kullanılır. Sadece mobil uygulaması ve mobil web adresinden yapacağınız uygulamalarda geçerlidir. İndirim kuponu kodu brandroom’un mobil uygulamasında kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için kullandığınız kart değiş müşteri önem arz eder. Bu da bu brandroom kampanyasının kart bazında değil müşteri bazında kullanılmasıdır.   Brandroom ve iş bankası için geçerli olan bu kampanya değişiklik yapma haklarını saklı tutar.  Şirket Kredi Kartı, kredi kartı ve MaxiPuan kartları da kullanılarak yapılan peşin ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

1 Yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir