Boyner’den bayram ve yaz indirimi başladı

Boyner’den bayram ve yaz indirimi başladı

Boyner’den bayram ve yaz indirimi fırsatı
Ülkemizin en seçkin mağazalarından biri olan Boyner yine indirim ve fırsatlarla gündemde. Boyner indirimleri bayram tatilinde geldi. Yaz aylarına damga vuracak bu kampanyadan faydalanmak için sadece Boyner‘e gidip alışveriş yapmanız gerekiyor.

Boyner’den 300 TL’ye 30 TL, 600 TL’ye 100 TL İndirim Kampanyası

Tüm indirim ve fırsatların dışında, kampanyalar aramaya gerek yok sanmayın. Bu Boyner Alışveriş Mağazası tarafından müşterilerine yönelik büyük bir fırsat. Yaz indirimleri ile zaten adından sıklıkla söz ettiren mağazanın tam da bayram tatilinde hem bayram hediyesi olarak gelen bu kampanyada bütün indirimlere ek olarak 300 TL’lik alışverişinize anında 30 TL indirim yapılıyor.

Bu fırsata ek olarak daha bitmedi dedirten bir indirim daha var aslında. Alışverişiniz eğer 600 TL’yi bulursa anında 100 TL indirim daha alabiliyorsunuz.

Boyner Türkiye’nin birçok ilinde faaliyet gösteren büyük bir mağaza. Boyner indirimleri butik alışverişi, ayakkabı alışverişi ve tüm alanlarda geçerlidir. Siz de Boyner’leyin ve Boyner kampanya ve fırsatlarını kaçırmayın. İndirim ve kampanyalar ile sıcak alışveriş fırsatlarını kampanyamerkez.com’dan takip etmeye devam edin.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Karanalp Dursun dedi ki:

    Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Yorum Yaz