Kablonetten Gerçek Sınırsız Kampanya

Kablonetten Gerçek Sınırsız Kampanya

Kablonet yapmış olduğu yeni kampanyası ile SINIRSIZ Fiber İnternet, telefon, Kablo TV ihtiyaçlarınızın tümünü tek bir pakette birleştiriyor. Sağlayıcısını yenilemek veya sıfırdan başvuru yapacak olanlar için www.kablonetbasvuru.com çok cazip tekliflerle kampanyalar yayınlamaya devam ediyor.

31.12.2017 tarihine kadar devam edecek olan ve detaylarını paylaşacağımız “Kablonetten Gerçek Sınırsız Kampanyası“nda ise sizlere kampanyanın avantajları ve ayrıntılarına değineceğiz.

Güncel olarak devam etmekte olan kampanya; sınırız fiber internet ihtiyacınız yanı sıra telefon ve kablo tv televizyon paketleriyle de deyim yerindeyse 1 taşta 3 kuş vurarak sınırları aşmanızı amaçlıyor.

10 Mbps’e kadar Sınırsız Fiber İnternet+ Kablo TV Temel Paket
+ Kabloses Her Yöne 50 Dk

Bu paket için ise sadece 24 ay taahhüt sözünüze aylık sadece 66,99 TL gibi bir fiyat ile hizmet vermekteler.

Kampanyaya katılmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek için ister kampanya sayfası; http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/gercek-sinirsiz-kampanya/ üzerinden ister; 0850 888 0 126 nolu numarayı arayarak işlem yapabilir, bilgi edinebilirsiniz.

+ Gerçek Sınırsız Kampanya kapsamında müşteriler; Analog KabloTV + KabloTV Temel Paket + 10 Mbps’ye kadar Sınırsız veya 25 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifelerinden birisine + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesine abone olacaklardır.

+ Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV ( 17,99 TL) + 10 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi (49,00 TL) + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi (ücretsiz) tarifesi 66,99 TL / Ay ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV ( 17,99 TL) + 25 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi (82,00 TL) + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi (ücretsiz) tarifesi 99,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

+ Kampanya kapsamında numara tahsis ücreti (12 TL) alınmayacaktır.

Abone olmak için: 0850 888 0 126

KAMPANYA LİNKİ: http://www.kablonetbasvuru.com/kampanyalar/gercek-sinirsiz-kampanya/
#
Kampanyanın Son Katılım Tarihi: 31.12.2017

Etiketler:

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Ayben Çorumlu dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Refia Sazak dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz