Sütaş, ayran severler için yeni bir sürpriz hazırladı. Katılımcıların hem Sütaş‘ın lezzetli mi lezzetli taze ayranını içecek hem de akıllı telefonunuz ile keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak olan Blippar oyunları ile çok eğeleneceksiniz.

Sütaş’tan Ödüllü ‘Ayranı Çalkala’ Oyunu

Şimdi hemen akıllı telefonunuzu elinize alın ve iPhone ya da iPad kullananlar App Store’a Android kullanıcıları ise Android Market’e girin. Daha sonra her iki mağazada da arama bölümüne BLIPPAR yazın ve ücretsiz olarak Sütaş Blippar uygulamasını telefonunuza indirin.

Artık siz de Sütaş’ın bir birinden eğlenceli oyunlarını oynayabilir birçok ödüllü yarışmada mücadele edebilirsiniz. Bu günlerde o yarışmalardan en popüleri ‘Ayran Çalkala’.

Yarışmacılar ‘Ayran Çalkala’ oyununda yukarıdan aşağıya düşen ayranları bazen de dönerler, pizzaları, spagettileri düşmeden çalkalayarak yok ediyorlar. Böylece yarışarak hediye kazanmak için ise oyunun sonundaki katılım formunu eksiksiz doldurman ve skorunu sana önerilen dilediğin sosyal medya adresinden paylaşman yeterli.

29 Aralık 2015 tarihinden itibaren Sütaş‘ın daha sonra belirleyeceği tarihe kadar sürecek yarışmada ‘Ayranı Çalkala’ oyununu oynayıp formu dolduran ve sosyal medyadan paylaşanlar arasından her hafta 5 kişi Sütaş Hediye Paketi kazanma şansına sahip olacak.

Her haftanın kazananları yarışma boyunca her perşembe günü “Ayranı Çalkala” oyunun adresi olan “www.sutasayranblipp.com” üzerinden açıklanacak. Kazananlar ile yarışma formuna yazdıkları iletişim adresleri üzerinden iletişim kurulacağı için formdaki bilgilerinizin doğruluğu katılımcıları bağlamaktadır.

KAMPANYA LİNKİ:
www.sutasayranblipp.com

KAMPANYA TARİHİ:
29 Aralık 2015 tarihinden başlayan kampanyanın sonlandırılacağı tarih daha sonra belirlenecek ve ilan edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir