Dünyanın lider teknoloji üreticileri arasında yer alan Sony, yeni yılın ilk gününde müşterileri için sürpriz hediyeler kazanabileceği bir sosyal medya kampanyası düzenledi.

Sony Xperia TR'yi Twitter ve Instagram'da takip ederek, #XperiaZ5serisi hashtag'i ile Capitol, Bağdat Caddesi, Pera ve…Posted by Sony Mobile TR on 28 Aralık 2015 Pazartesi

Sony Türkiye’nin Facebook, Twitter, ve Instagram hesaplarından eş zamanlı olarak düzenlenen kampanyada amaç kullanıcılara eğlenceli bir hatıra bırakırken, aynı zamanda Turkcell mağazalarında Sony Xperia ile tanışmalarını sağlamak.

Kampanyaya katılarak Sony’nin katılımcılara sunacağı sürpriz hediyelerden birini kazanmak için yapmanız gerekenler ise çok basit. İstanbul’un karlı ve çok güzel kış günleri geçirdiği bu günlerde Capitol, Bağdat Caddesi, Pera ve Kanyon  alışveriş merkezlerinde bulunan sıcacık Turkcell Mağazaları’nı ziyaret etmeniz gerekiyor.

Mağazalarda bulunan Sony Xperia çerçevesi ile bir fotoğraf çektiriyorsunuz. Ardından akıllı telefonlarınızla çekmiş olduğunuzu bu fotoğrafları Facebook, Twitter ya da Instagram hesaplarınızdan birinden ‪#‎Xperiaz5serisi etiketi ile paylaşmanız yeterli. Böylece sürpriz hediyeler için yapılacak olan çekilişe hak kazanmış olacaksınız.

Yarışma sonucunda kazananlar kampanyaya katılmış oldukları sosyal medya hesabı ile iletişime geçilecek ve ödül için adres bilgileri istenecektir.

Kampanya 1 Ocak 2016 tarihinde başlamış olup bitiş tarihi ve sonuçları Sony Türkiye Facebook (https://www.facebook.com/sonymobiletr), Instagram (https://www.instagram.com/sonyxperiatr) ya da Twitter (https://twitter.com/SonyXperiaTR) adreslerinden duyurulacaktır.

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.facebook.com/sonymobiletr/photos/a.154126687983054.35403.128450153884041/1062689343793446/

KAMPANYA TARİHİ:
1 Ocak 2016 tarihinde başlayıp bitiş tarihi daha sonra açıklanacak.

Sony Xperia Çerçevesi Sürpriz Hediyeler Kazandırıyor

2 yorum

  1. Kampanyamerkez bu işi biliyor. Her zaman kampanyaları ve indirimleri ilk yayınlayan siz oluyorsunuz.

  2. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir