Dumankaya İnşaat’tan Ritim İstanbul’da Sıfır Faizli Vade Kampanyası

Dumankaya İnşaat’tan Ritim İstanbul’da Sıfır Faizli Vade Kampanyası

Türkiye’de konut ve inşaat sektörünün lider ve öncü firmalarından olan Dumankaya İnşaat, en popüler projesi Ritim İstanbul’da son etabın satışlarına başladı.

Dumankaya İnşaat’tan Ritim İstanbul’da sıfır faizli 60 ay vade kampanyası

Dumankaya kalitesi ile İstanbul’un Anadolu yakasında inşa edilen, konutların özelikkleri ise saymakla bitmiyor. Gelen yoğun talep ile tüm etapların satışlarını tamamlayan Dumankaya İnşaat, son etap satışları öncesi geçtiğimiz ay sponsorluk anlaşması imzaladığı Galatasaray Futbol Kulübü ile bir reklam filmi yayınladı. Reklam filmini https://www.youtube.com/watch?v=q_XSnfZaefY linkinden izleyebilirsiniz.

Yayınladığı reklam filmi ile ses getiren Dumankaya Ritim İstanbul‘un son etap konutlarını da çok hızlı bir şekilde satması bekleniyor. Eşsiz adalar manzarası eşliğinde, konut sahiplerine concierge hizmeti ve İQ Akıllı Ev Sistemleri gibi ayrıcaklı hizmetler de sunuyor. Aynı zamanda yanı başında metro istasyonu ve bölgede tek olma özelliğine sahip açık hava AVM’si bulunan Ritim İstanbul projesinde yer alan konutlardan birine sahip olmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Üstelik Dumankaya İnşaat elini çabuk tutan müşterilerine sıfır faizle 60 ay vade imkanı ya da konut fiyatları üzerinden yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor.

Bu çok özel kampanyadan faydalanmak ve Ritim İstanbul projesinde konut sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayıp formu doldurmanız yeterli.

Sonrasında sizi arayarak olan Dumankaya İnşaat müşteri danışmanları sizi Ritim İstanbul projesi ile tanıştıracaktır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Urçuk Saatçiler dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

  2. Vira Kasemllar dedi ki:

    2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Yorum Yaz