Vodafone, Beşiktaş taraftarlarına sürpriz ve bol kazançlı bir kampanya düzenledi. Vodafone KaraKartal topluluk grubunun 1.yılı şerefine hazırlanan kampanya ile 3 GB’a varan hediye internet ile 3000 dakikaya varan ücretsiz konuşma dakikaları kazanma fırsatı!

Vodafone KaraKartal 1.Yıl Kampanyası

09 Kasım 2015 – 09 Aralık 2015 tarihleri arasındaki kampanyaya katılarak hediye internet kullanımı ve bedava dakikalar kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit…

Üstelik bu süper hediyeleri herkes kazanabilir. Vodafone’lu olmasanız daVodafone’lu olup Kara Kartal grubu üyesi olmasanız da, ya da hem Vodafone’lu hem de Kara Kartal üyesi olsanız da bu hediyeleri kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte cevabı!

Eğer Vodafone hattınız yoksa önce 09 Kasım – 09 Aralık tarihleri arasında numaranızı Vodafone taşıyorsunuz ve ardından KaraKartal programına üye oluyorsunuz. Böylece 3 ay boyunca 3 GB internet kullanımı veya 3000 dakika hediye konuşma süresinden birini seçip doya doya kullanabilirsiniz.
Eğer Vodafone müşterisi iseniz de sadece KaraKartal programına üye değilseni;  Sadece programa üye olmanız kampanyaya katılmanız için yeterli… KaraKartal programına girdiğinizde 1 ay boyunca 1000 dakika konuşma ya da 1 GB hediye internet kullanımı hediyelerinden birini tercih edebilirsiniz.

Eğer hem Vodafone abonesi hem de KaraKartal programına zaten üyeyseniz;  Size tanımlanacak olan 1000 dakika konuşma ya da 1 GB hediye internet kullanımı hediyesinden birini seçerek hattınıza tanımlatarak Vodafone’lu olmanın keyfini sürebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen 3 durumda da kampanyaya hak kazan Vodafone’lulara gönderilen SMS ile dakika veya internet hediyelerinden hangisini tercih ettiği sorulacak.  Gelen bu SMS’e “DK” yazıp 1903’e gönderirseniz hediye dakika promosyonu yüklenecek; “İnternet” yazıp 1903’e gönderir iseniz hediye internet promosyonu yüklenecektir.

Hediye yüklemeleri 10-17 Aralık 2015 tarihleri arasında hesaplarınıza tanımlanacaktır.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.vodafone.com.tr/KaraKartal/karakartal-1-yil-kampanyasi.html

KAMPANYA SÜRESİ:
09 Kasım 2015 – 09 Aralık 2015 tarihleri arasında

1 Yorum

  1. Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir