Tefal Club Kart Üyelik Facebook Kampanyası

Tefal Club Kart Üyelik Facebook Kampanyası

Tefal, mutfakta zaman geçirmeye bayılan kadınları Tefal Club ailesine katılmaya bekliyor.

Sadece bir kez değil her zaman kazanmak, birbirinden kullanışlı, şık tasarımlara sahip Tefal ürünlerinden herkesten önce haberdar olmak, size özel sürpriz indirimler kazanmak için Tefal Club Kart’a üye olun.

Tefal Club Kart Üyelik Facebook kampanyası

Üstelik Tefal Club Kart’a üye olmak için sizi süper bir kampanya bekliyor. 18 Aralık 2015 ile 3 Ocak 2016 tarihleri arasında, https://www.facebook.com/TefalShop adresindeki Tefal Shop Türkiye Facebook sayfasında düzenlenen kampanya ile sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olmak ve çok şık Tefal Kurabiye Tepsisi kazanmak için yapman gerekenler çok basit. https://www.facebook.com/TefalShop adresindeki Tefal Shop Türkiye Facebook sayfasına girerek, Tefal Club Kart’a abone oluyorsunuz. Üye olduktan sonra size verilen kart numaranızı yine aynı sayfadaki bölüme yazıp ‘Gönder’ butonuna tıklıyorsunuz.

Zaten ‘Tefal Club Kart’a üye iseniz sayfadaki link üzerinden bilgilerinizi güncelleyerek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya belirtilen tarihler arasında başvuran 18 yaşının üzerindeki 1000 kişi Tefal Kurabiye Pişirme Tepsisi kazanacak. 1000 adet ödülün 480 tanesi Easy Grip Seramik Pişirme Tepsisi ve 520 tanesi ise Arda Airbake Kurabiye Tepsisi olacak şekilde gönderilecektir.

Hangi katılımcının hangi tepsiyi kazandığı 8 Ocak 2016 tarihinde kampanya sayfasından duyurulacak ve hediyeleri belirttikleri adreslere gönderilecek.

KAMPANYA TARİHLERİ:
18 Aralık 2015 ile 3 Ocak 2016 tarihleri arasında

KAMPANYA LİNKİ:
https://www.facebook.com/TefalShop/app/294400394076068

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Sena Çekmecelioğlu dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Yorum Yaz